Sklep komputerowy ALTREO.PL- Logo - Opinie

Sklep komputerowy ALTREO.PL

Brak opinii

Ważny od: 13 lip 2022
Sklep komputerowy ALTREO.PL spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Komputery Altreo.pl Altreo to zespół pasjonatów komputerów i sprzętu komputerowego. Nasi specjaliści od lat pracują w branży i posiadają doświadczenie tak aby każdy klient był zadowolony z zakupu. Dostarczamy komputery tworzone przez nas oraz marki Dell, HP, Lenovo, Fujitsu itp. Specjalizujemy się w sprzedaży nowych komputerów gamingowych. jeśli szukasz sprzętu, który pozwoli Ci bezproblemowo grać w swoje ulubione tytuły to świetnie trafiłeś. Jeśli twoja firma potrzebuje nowych komputerów np. do biura lub szukasz urządzeń do nauki zdalnej, to sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami. W naszym sklepie znajdziecie również komputery gamingowe dla graczy na każdą kieszeń. Tanie komputery do gier oraz mocniejsze jednostki składają się z wyselekcjonowanych podzespołów tak aby zapewnić najwyższą wydajność.
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

Accra Sp. Z.o.o
ul. Lipowa, 3D
30-702 Kraków
Polska

Nr w rejestrze handlowym

REGON: 38837794200000 KRS: 0000888036

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Krystian Woźniak

Kategorie