Certyfikat dla porcelana24.pl

18.03.2015 r.
17.03.2018 r.

Opinie o porcelana24.pl

4.94/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 448 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko w porzadku

Piekna porcelana bardzo wysokiej jakosci

Bardzo szybka dostawa. Towar dobry. Ponieważ w jednym talerzu jest czarna kropka (błąd fabryczny) Gdyby nie ten błąd, to towar byłby -Bardzo dobry.

Wysyłka błyskawiczna. Towar w stanie nienaruszonym. Zdecydowanie polecam

Brakowało mi tylko powiadomienia w danym dniu o której +-będzie kurier, mogło mnie nie być, poza tym super, szybko, sprawnie, towar zapakowany- za dużo styropianuok

bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem

Zamówienie i dostawa zrealizowane profesjonalnie

Alles gut

NIE PIERWSZY ZAKUP I DLATEGO Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM SKLEP

Przesyła dotarła bardzo szybko, dobrze zapakowana, jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobry sprzedający, Polecam z pełną odpowiedzialnością, zwłaszcza za sposób zapakowania porcelany na transport. Cztery gwiazdki za dostawę przez firmę kurierską - trzeba być totalnie dyspozycyjnym, bo jeśli nie, to dźwiga się po piętrach 30 kg paczki na parking, podczas gdy można było je przeładować z auta do auta.

Piekny serwis byl doskonale zapakowany, błyskawiczna wysyłka.

Wszystko jak zwykle fantastycznie.

Talerzyki deserowe spełniły moje oczekiwania.Szkoda,że nie zamówiłam takiego samego talerza dużego płaskiego na ciasto.

Super sklep z super zaopatrzeniem.

Bardzo szybko i sprawnie- polecam.

Dobra firma

super sklep;

Wszystko sprawnie, towar zgodny z opisem i wizualnie również odpowiadający fotografiom. Polecam

zamówienie ok

Wszystko ok dotarlo w stanie dobrym.

Towar bardzo dobrze zabezpieczony do transportu , dostarczony w terminie.
Polecam.

super

towar dostarczony został bez wad

Bardzo pozytywnie oceniam kontakt z Dzialem Obslugi Klienta.Zalezalo mi na przesylce dostarczonej w konkretnym dniu-bez zastrzezen.Polecam

Szybka wysyłka. Towar bardzo starannie zapakowany. Nic nie przyszło uszkodzone. Informacja dla klienta na każdym etapie realizacji zamowienia. Brakowało mi możliwości wyboru sposobu wysyłki paczki: czy to przez kuriera czy do paczkomatu itp. W przypadku porcelany kurier to jedyna bezpieczna opcja ale zamawiając np garnki można skorzystać z innej formy wysylki- czytaj tańszej
Sklep super.

Szybko i sprawnie. Polecam

Okazuje się, że paczki ze szkłem można dobrze zapakować, tak by paczka dojechała bez uszkodzeń. Polecam

Polecam - profesjonalizm na 6-tkę.

Szybka dostawa . Towar zgodny z opisem.

Świetny kontakt ze sprzedającym. Polecam

Przeogromny karton a w nim 3 kubki. Wszystko doszło w całości tylko jeden z kubków ma wadę w 2 miejscach umiejscowioną pod glazurą.Po kontakcie ze sklepem zaproponowano mi rabat na tę rzecz w wysokości 20 . Nie jest to może imponująca kwota bo gdybym przed wysyłką wiedziała, że kubek ma skazy to na pewno bym się nie zdecydowała na zakup.

Gorąco polecam :)

super

Jestem bardzo zadowolona z zakupów

Piękne, eleganckie talerze, filiżanki, czajniczki do herbaty firmy Lubiana, seria Victoria. Bardzo szybka realizacja, doskonale zapakowana a więc zamówienie dotarło bez żadnych uszkodzeń. Polecam

porcelana24.pl

porcelana24.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 18.03.2015 r.

Batorego 24

05-200 Wołomin
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:017222055
Agnieszka Urbanowska
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na porcelana24.pl.