folia-samochodowa.pl- Logo - Opinie

folia-samochodowa.pl

Opinie (459) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1349)

21 lip 2024
Szybka wysyłka, co do zestawu proponował bym przerobienie, tak na prawdę rękawiczka dla mnie była za mała, więc robiłem bez niej, nożyk może być, psikacz może być mniejszy, nie trzeba aż tyle dawać. Dodał bym do zestawu narzędzia które się używa na serwisach jak otwierak plastikowe w formie karty, ale cienkiej. Jeszcze otwierak metalowy typ łom. Przy montażu u mnie świetnie się sprawdziły te 2 dodatkowe akcesoria, ułatwiło mi chowanie folie w szczeliny co dało efekt jak by było to oryginalne. Szkoda że nie macie zestawów do zrobienia listw tylnych bagażnikowych, arkusz wycięty tak aby starczyło na 2 listwy długie.

12 lip 2024
Zamówienie złożone przed godz 12-tą. Niestety po raz kolejny opóźniona wysyłka o 24h !!! Dotarła po 48 h,tak jak poprzednia. Przez co miałem obsuwę w czasie,zaniepokojeni klienci i brak terminowości.

Opinie nt. sklepu folia-samochodowa.pl

10 sie 2024
Folia przycięta bardzo niestarannie z poszarpanym jednym bokiem
12 lip 2024

Drugi raz Opóźniona wysyłka !!!

Odpowiedź ze sklepu folia-samochodowa.pl
16 lip 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinie. Napewno wezmiemy ją pod uwagę w dalszym procesie usprawniania realizacji naszych zamówień. Natomiast Pana zamówienie nr. 95430 zostało złożone o godzinie 12:45 i zgodnie z informacją na stronie zostało zrealizowane w nastepnym dniu roboczym. Poprzednie zamówienie do którego również się Pan odnosi z dnia : 7.02.2024 zostało złożone o godzinie 13:42 . Na przyszłość jeżeli zależy Panu na wysyłce jeszcze tego samego dnia, bardzo prosimy o składanie zamówień przed godziną 12:00. Mimo bardzo wielu zamówień dziennie, zamówienia złożone do godz. 12 obsługujemy praktycznie w 100 %, z dostawą na dzień kolejny (o ile oczywiście kurier nie zawali transportu ;) ) Pozdrawiamy serdecznie - zespół Folia-samochodowa.pl
26 kwi 2024
brak elementów zestawu
Folia pod klamki nie miała nawet kleju, formatki do wyrzucenia. Reszta jakość 3/5
22 gru 2023