folia-samochodowa.pl- Logo - Opinie

folia-samochodowa.pl

Opinie (263) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1021)

Ważny od: 29 cze 2020
folia-samochodowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Złożyłem zamówienie na folię i co !!! Szybko, sprawnie, bezproblemowo a najważniejsze, otrzymałem konkretnie, to czego oczekiwałem. Towar najwyższej jakości, świetnie zapakowany, zabezpieczony w bardzo estetycznym opakowaniu. Czego można się czepić? Z natury chętnie wytykam innym ich niedoskonałości, niestety w tym przypadku mimo największych chęci, nie mam do czego. Firma SUPER !!! Inni mogą brać z nich przykład.

5 kwi 2023
wszystko spoko tylko brak instrukcji, na stronie są tylko linki gdzie ludzie i tak posługują się innymi przyrządami, powinny być 2 saszetki glass juice red, jedna to za mało

Opinie nt. sklepu folia-samochodowa.pl

Tak powinna funkcjonować każda firma.

9 mar 2024
Szybka wysyłka. Dobrze zabezpieczone butelki z detergentami. Dechroming listew udany ale powinniście dorzucać do zestawu tablety uspokajające.
Jak zawsze sprawnie i szybko. A jak potrzeba to jeszcze szybciej. Dziękuję Panie Marcinie.
Zamówienie zrobione indywidualnie na wymiar i szystko wyszło super.
Zamówienie było w całości dobrze spakowane tak jak poprosiłem
Bardzo dobra obsługa,szybki kontakt, polecam 100%
Super kontakt, porady, expres wysylka❤️
szybka przesyłka. folia w porządku.
Pełny profesjonalizm :)
Отличный сервис 💪💪💪