artforma.pl

Opinie (278) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (909)

Ważny od: 28 sie 2018
artforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lustro ładne, jednak nie informujecie klienta o kablu na wierzchu tyłu lustra (zdjęcie) przewody z zerwaną izolacja bez oblutowanych końcówek jak by to jakiś amator skręcał w garażu . Brak możliwości schowania kabla co powoduje odstawanie od ściany. Nie dajecie na przewodach kostki do podłączenia za 90gr przez co musiałem jechać do sklepu elektrycznego. Jak za cenę ponad 3 tysiące to spodziewałem się większego profesjonalizmu. Miałem zakupić drugie do przedpokoju ale odstające od ściany mi nie potrzebne.

3 lis 2023
W odpowiedzi na Państwa komentarz do mojej opinii Trusted Shops muszę przyznać, że odpowiadacie szybko i w bardzo miły sposób. Co jednak do produktu prosicie mnie o zdjęcia lustra tzw. przez Was nazywanego „Premium”. Jakość materiałów wykończeniowych lustra jest żenująca i dotyczy to jego tylnej części, zwykła dykta, zszywki, które kiepsko trzymają i zwykłe dwie prostokątne dziury w tej dykcie na zawieszenie tego lustra - przecież sami doskonale wiecie z jakich materiałów to wykonujecie więc proszę nie udawać tzw. Greka. Folia zabezpieczająca front lustra jest tak mocno przyklejona, że trzeba ją usuwać co najmniej pół godziny, a pod nią na krawędziach lustra I także kiepskiej okleiny ramy resztki kleju lub silikonu. Zdjęcia nic tu nie zmienią. Jedyne co Wam chciałbym wysłać do niechlujnie przyklejone diody led wystające na dolnej krawędzi lustra. I to w żaden rozsądny sposób nie da się obronić. Podsumowując kiepskie materiały, niechlujne wykonawstwo , nazwa produktu „Premium” no i cena Premium - 1899 zł - z tym się akurat zgadzam. W załączeniu w kolejnym e- mailu zdjęcie przyklejonych diod led. Z poważaniem Wojciech

Opinie nt. sklepu artforma.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry