artforma.pl

Opinie (270) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (886)

Ważny od: 28 sie 2018
artforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lustro ładne, jednak nie informujecie klienta o kablu na wierzchu tyłu lustra (zdjęcie) przewody z zerwaną izolacja bez oblutowanych końcówek jak by to jakiś amator skręcał w garażu . Brak możliwości schowania kabla co powoduje odstawanie od ściany. Nie dajecie na przewodach kostki do podłączenia za 90gr przez co musiałem jechać do sklepu elektrycznego. Jak za cenę ponad 3 tysiące to spodziewałem się większego profesjonalizmu. Miałem zakupić drugie do przedpokoju ale odstające od ściany mi nie potrzebne.

25 kwi 2023
Nie polecam firmy i ich produktów. Firma stosuje niedozwolone zapisy które uniemożliwiają zwrot lub wymianę lustra pomimo że produkt jest wykonany w beznadziejny sposób, o czym oczywiście nie ma informacji na stronie. Zdjęcie przyklejonego paska LED w załączeniu. Nie polecam firmy ani ich produktów.

Opinie nt. sklepu artforma.pl

Lustro samo w sobie piękne, mocny led, bardzo solidne. Minusy to, że rama szara jaką zamówiłam jest bardzo, bardzo blada i wygląda trochę jak biała oraz to, że samo lustro wpada w "zielone" tony. Wybudowany głośnik bardzo fajnie odtwarza muzykę.

Podobały mi się artykuły,ale ceny są wysokie

Podobały mi się artykuły,ale ceny są trochę wysokie
21 sty 2024
Lustro ładne. Widać , że dobrze wykonane. Jeszcze nie wisi więc nie wiem jak działa
26 gru 2023
Wszystko było dobrze.
16 gru 2023
8 gru 2023
20 cze 2023
Dobrze przygotowane lustra do wysyłki, zabezpieczone przed uszkodzeniem i porysowaniem. Ładnie wyglądają po zamontowaniu na ścianie. Trochę rozczarowałam się oświetleniem PremiumLine barwą Philips LED 4500K za dodatkową opłatą. Spodziewałam się mocniejszego światła, które doświetlałoby twarz tak, aby można było zrobić makijaż. Chyba nie będzie tak dobrze jak oczekiwałam. Mam przykre wrażenie, że płacąc 2023,00 zł za lustro o wymiarach 70x100 nieco przepłaciłam. Zwłaszcza, że zamówiłam jednocześnie większe lustro, o wymiarach 80x180, które było tańsze, za 1788,00 zł. To większe jest w stylu AmbientLine z fazowaniem krawędzi i barwą 3000K.
9 kwi 2023

Lustro Tak /Bluetooth NIE

Lustro super ale jeśli chodzi o moduł z bluetooth i wbudowanymi głośnikami odradzam ta opcje! Glosniczki malutkie bez basu w dodatku skierowane w ścianę jeszcze bardziej tłumią dźwięk.porazka na tym polu. Poza tym przesyłka świetnie zabezpieczona. Czas oczekiwania jak w ogłoszeniu czyli nie szybko. Ale ogólnie poza opcja z głośnikami POLECAM
26 kwi 2023
Szybka dostawa ale niestety paczka byla uszkodzona, dostawca bardzo szybko odjechal. Mam nadzieje ze zawartosc paczki jest cala.
29 lis 2023
23 maj 2023