Certyfikat dla walizki24.pl

02.06.2015 r.
01.06.2018 r.

Opinie o walizki24.pl

4.73/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 76 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Walizka zgodna z opisem, ok. Kontakt ze sprzedającym super. Transakcja godna polecenia.

zachęcam do zakupów w tym sklepie.moja opinia 5.00 pozdrawiam Krzysztof..

Wszystko ok.

Mile zaskoczona szybkością i sprawnością

Wszystko OK

Git

Super sklep, towar zgodny z opisem. Polecam gorąco. Szybka dostawa.

Wszystko OK

Dość długi termin wysyłki,nie zostałam poinformowana ,że zamówiony zestaw będzie przychodził w osobnych przesyłkach, pomylony został przez sklep numer telefonu odbiory , w związku z czym, odbiorca przez 3 dni był w "oczekiwaniu" na kuriera.Walizka była przeznaczona na prezent, miała zdjętą folię zabezpieczająca na szczęście rysy okazały się klejem i zeszły.Ogólnie dużo stresu.
Dostateczny

Wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniem.

Jestem bardzo zadowolona z zakupionej walizki oraz z sposobu i czasu jej dostawy.

Obsługa sklepu w pełni mnie usatysfakcjonowała, pełen profesjonalizm.

Towar zgodny z opisem. Szybka wysyłka. Prosta procedura zamówienia. Pozdrawiam

towar zgodny z opisem

porządna, solidnie wykonana, rączki, jak przy wszystkich nie są zamocowane na sztywno, to mnie zastanawia, ale to da się zweryfikować, po roku używania, teraz jest nowa, reszta wnętrze, kółeczka z miękką gumową osłonką wyglądają dobrze

Zależało mi na bardzo szybkiej dostawie i taka była :)

Stopień zadowolenia dobry polecam wszystkim .

Produkt super

Szybki kontakt i bezproblemowa podmiana rozmiaru walizki (pomyłka w zamówieniu) z ekspresowym zwrotem różnicy Tak trzymać. :)

Towar bardzo dobrej jakości. Polecam. Chociaż przesyłka szła dosyć długo.

Sprawnie, szybko, zgodnie z obietnicą

Walizka została wysłana ponad deklarowane na stronie przedmiotu 24 godziny po zaksięgowaniu płatności. Na rogach walizki dostrzegłem zarysowania. Sposób zabezpieczenia walizki na czas transportu pozostawiał wiele do życzenia.
Dostateczny

szybka, profesjonalna obsługa.jestem b.zadowolona zarówno z walizki jak i obsługi.

Szybko, solidnie i tak jak lubię.

Towar w dobrym gatunku, estetyczna. Walizka lekka, zwrotna, nawet z dużym obciążeniem. Co jest bardzo dużą zaletą w użytkowaniu przez kobiety.

Wszystko w porządku

Kurier nie zadzwonił pomimo prośby
Dostateczny

Bardzo szybka i miła obsługa, towar bardzo dobrej jakości.

Zakupiona teczka w 100 spełniła moje oczekiwania. Towar najwyższej jakości w bardzo korzystnej cenie. Obsługa sklepu na bieżąco informuje o kolejnych etapach zamówienia.

Sprawnie, szybko, zgodnie z oczekiwaniami. Sklep godny polecenia zarówno ze względu na asortyment jak i sprawność obsługi klientów

Bardzo sprawna realizacja a walizeczka już wykazała swoją przydatność.

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemnosc Towar zgodny z opisem. Realizacja zamówienia expresowa. Jestem mega zadowolona.

Sklep miał w ofercie walizkę koloru niebieskiego, więc ją kupiłam i opłaciłam z góry. Otrzymałam informację, że ostatnia niebieska walizka jest pęknięta, więc zdecydowałam się na inny kolor walizki. Po otrzymaniu walizki okazało się, że jej rączka nie działa sprawnie, więc złożyłam reklamację. Po 3 tygodniach otrzymałam nową walizkę, ale miała taką samą wadę, więc musiałam ją zwrócić.
Dostateczny

Błyskawiczna dostawa. Pokrowiec na walizkę na pewno będzie przydatny. Polecam produkt i sklep.

walizki24.pl

walizki24.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 02.06.2015 r.

Artura Grottgera 32/6
44-100 Gliwice
doradca@walizki24.pl
walizki24.pl

Mogeto Sławomir Stachowicz
Artura Grottgera 32/6
44-100 Gliwice
Sławomir Stachowicz
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z walizki24.pl.