codex.org.pl

Opinie (10) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (208)

23 paź 2023
Super😁, wszystko zgodnie z harmonogramen i ustaleniami. Ludzie korzystajcie z takiej pomocy sami możecie liczyć na nikłe pieniądze, :) a tak spokój i duża część nerwów zaoszczędzona i chociaż pokryło koszty życia w czasie po wypadku

23 paź 2023
Współpraca powinna być bardziej płynna, zbyt duże przestoje, pozew nie zawierał wszystkich kluczowych informacji, mimo wysłanych dokumentów. Odnosi się wrażenie że prawnicy nie działają na rzecz klienta tylko TU. I tak też było, prawnik stawiał naciski że sprawa w sądzie będzie mniej skuteczna, nie wynegocjował dla mnie korzystnego odszkodowania. Zbyt długo to się ciągnęło. Sprawa załatwiona, ale uczucie niesmaku po współpracy pozostało. Nie polecę nikomu tej firmy.

Opinie nt. sklepu codex.org.pl

9 sty 2024
23 paź 2023
Firma rzetelna po przesłaniu dokumentacji nie musiałem niczym się martwić. Wszystkie uzgodnienia zostały dotrzymana z wyniku spraw jestem bardzo zadowolony
23 paź 2023
Bardzo dobry kontakt prowadzącego sprawę z klientem. Kompleksowa obsługa z minimalnym zaangażowaniem klienta. Wysoka skuteczność.
23 paź 2023
Bardzo profesjonalna obsługa. Świetny kontakt na każdym etapie sprawy.
24 sie 2023
Wspaniała firma, usługi na najwyższym poziomie, polecam! :)
23 paź 2023
Firma godna polecenia , bardzo dobry kontakt..
Miła fachową obsluga
24 paź 2023
23 paź 2023

Nie polecę nikomu tej firmy