Alasta.pl- Logo - Opinie

Alasta.pl

Opinie (114) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1051)

Nieważny

Firma Alasta.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie Alasta.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

28 wrz 2023
Kupiłam lustro podświetlane, włączane machnięciem ręki- doskonały, funkcjonalny produkt. Drugie lustro otrzymałam, niezgodne z zamówieniem- bardzo szybko załatwiona reklamacja, pomyłki mogą się zdarzyć…, ale ważne, że firma szybko zareagowała - jestem zadowolona

20 maj 2023
Zrcadlo přišlo zabalené velmi dobře, po rozbalení nepůsobí vůbec za tu cenu.. zrcadlo má vzadu jen plastový rámeček a na něm led diody (ani ne v nějakém ochranném obalu, jen obyč pásek) Kupovali jsme dvě - jedno menší, které osvětluje jen prostor za sebou, s tím se počítalo, takže menší svítivost nepřekvapila. A druhé Boston, kde osvětlení bylo žádoucí dopředu, kvůli líčení nebo hledání řasy v oku.. tady velké zklamání. Ledky jsou zapuštěné za zrcadlící plochu a tak tou pískovanou okrajovou částí jen lehce svítí.. na líčení to není, detaily na kůži neuvidíte.. spíš dekorativní osvětlení.. vůbec neočekávejte takové osvětlení obličeje, jak ujazují na fotce u produktu. Kupovali jsme v Polsku, obě 60×70 cm, 130x80cm a tohle i s meteostanici, obě vyšla na 10 tis(aspoň že tak, ale za tu cenu!?), v ČR na 15 tis.. no mazec...

Opinie nt. sklepu Alasta.pl

28 wrz 2023

Udany zakup

11 cze 2023
Jakość dźwięku jest przeciętna, drugi raz nie zamówił bym zestawu bluetooth. Lustro było dobrze zapakowane, gdyby nie specyficzne wymiary i kształt wybrał bym inne lustro.
26 maj 2023
zamawiane lustro jest tym czego oczekiwałam, ponadto dotarło do mnie szybko i zapakowane super. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
4 cze 2023

Polecam - super produkt, super obsługa

To kolejne lustro od Alasta. Bardzo dobry produkt. Szybka i bezproblemowa obsługa. Przesyłka perfekcyjnie zapakowana. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
6 cze 2023

Andrzej

Firma wiarygodna i warta polecenia.Rzetelnie i profesjonalnie wykonana usługa . Nowocześnie wyglądające zarówno szafka jak i lustro (super).Polecam.
20 wrz 2023
Bardzo dobre lustro ,wszystko jest takie jak prosiłem. Towar dobrze zapakowany . Kontakt z firmą też bardzo dobry. Polecam.
1 wrz 2023

Lustro 120x70

Mila obsługa. Szybka dostawa.Lustro piękne super zapakowane zabezpieczone. Jestem zadowolona i polecam .
1 wrz 2023
Bardzo szybka realizacja, porządne zapakowanie dwóch luster i wszystko zgodne z zamówieniem i opisem.
16 sie 2023

Świetne lustra

Lustra wykonane z dbałością o każdy szczegół, doskonale zabezpieczone na czas transportu. Rewelacja!
17 wrz 2023
Szybko, sprawnie i bardzo dobrze zabezpieczone, to już moje drugie zamówienie na Alasta.pl
7 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolona, lustro przepiękne. Polecam każdemu jeśli jeszcze się zastanawia.
6 cze 2023
Piękne lustro. Bardzo dobrze opakowana przesyłka otrzymana bez żadnych uszkodzeń.
20 wrz 2023

POLECAM

Super sprzedawca.lustro dopracowane w najmniejszych szczegółach.polecam gorąco
23 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia, towar bardzo dobrze zabezpieczony do transportu
25 kwi 2023
Piękne lustro zgodne ze zleconym rozmiarem. Przesyłka doskonale zabezpieczona
4 cze 2023

Dobrze zabezpieczone lustro, przyszło nie potłuczone. Polecam serdecznie
25 maj 2023
Czas realizacji zamówienia i zabezpieczenie produktu - bardzo doceniam :)
28 kwi 2023
Kontakt bardzo dobry, realizacja zamówienia szybka,bezproblemowy zwrot
18 maj 2023

Szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona. Produkt zgodny z opisem. Polecam.
5 lip 2023

Bardzo duży wybór luster. Ceny konkurencyjne. Szybka dostawa. Polecam