goodlookin.pl

Opinie (499) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8583)

Nieważny

Firma goodlookin.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie goodlookin.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

3 lis 2023
Generalnie kurtka jest świetna, ale numeracja jest zaniżona i to sporo. Dobrze, że nie było mojego rozmiaru i wzięłam o numer większy, który jest w sam raz.

28 sty 2024
Zamówiłam kurtkę zimową,dodam,że jest to szósty zakup u tego sprzedawcy. Opłaciłam jak zwykle i podałam dane dostawy,w tym numer telefonu, ponieważ miało być dostarczone inpostem do paczkomatu. Mniej więcej po tygodniu zobaczyłam maila,że z powodu nie odebrania paczka wraca do sprzedawcy. Po kontakcie z InPost oraz sprzedawcą okazało się,że zamiast mojego numeru podano zupełnie inny! Sprzedawca odmówił ponownego wysłania- z poprawnymi danymi- i zadeklarował zwrot pieniędzy. Na tą chwilę nie mam ani kurtki ani pieniędzy. Za podanie błędnego numeru nie otrzymałam nawet przeprosin.

Opinie nt. sklepu goodlookin.pl

6 lut 2024
Sprawna dostawa i dobrą jakość towaru.
AZ
Bardzo dobra jakość, szybka wysyłka.
25 lut 2024
Ubrania bardzo dobre jakościowo