uniformix.plOpinie

Opinie nt. sklepu uniformix.pl

4.90/5.00

< 1 %
< 1 %

Pierwsze zamówienie w sklepie. Dość szybka realizacja. Potem mały zgrzyt ( źle dopasowany rozmiar ) - zamówioną odzież musiałem odesłać. Zamówiłem kolejny "mundurek do pracy", tym razem lepiej otrzymałem już prawie dopasowany ubiór. Reklamacja przyjęta i dość szybko pieniądze za pierwsze zamówienie wróciły do mnie. Nie jestem fanem zakupów przez internet - ale ten sklep naprawdę działa ! 5 z +
Czytaj dalej

Robiłam już kilka zakupów z których byłam zadowolona.Ostatnie zamówienie nie było do końca udane, ponieważ klapki skórzane które zamówiłam, jeden z nich był powystawowy trochę zżółknięty. Niewielka różnica ale przy dokładniejszym przyjrzeniu się zauważalna.Nikt mnie niestety nie poinformował że są to buty powystawowe.Zamówiłam również obuwie piankowe, jak się okazało jeden jest 0,5 cm większy.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu uniformix.pl

Cieszę się z zamówienia góry stroju medycznego, materiał bardzo przewiewny i nie blokuje ruchów rąk co jest ważne w pracy fizjoterapeutą. Wysyłka szybka i bezproblemowa, polecam!
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Spódnica super. Ładny kolor spódnicy i bardzo dobre wykonanie. Dla wygody trzeba zamawiać numer większą .
Odzież, dobrej jakości, jednak trudno jest dobrać rozmiar. Ten sam fason bluzy w rozmiarze 42, ale w innym kolorze i jest różnica w cm.
Solidna szybka i konkretna firma Można się z nimi w każdej kwestii dogadać Polecam !!! A sukienki piękne Życzę sukcesów
Bardzo szybka dostawa, szybciej niż obiecana w trakcie składania zamówienia, obuwie wygodne i dobrze wykonane.
bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy,bezproblemowa wymiana towaru,pomoc konsultanta.Polecam sklep.
wszystko ok, realizacja zamówienia błyskawiczna. Zwroty bez problemu,bez kosztów.Polecam.
Towar zgodny z zamówieniem,szybka i profesjonalna dostawa.Polecam
Ekspresowa przesyłka, wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam :)
zamówienia przebiegają szybko i zgodnie z opisem , polecam
Wszysko sprawnie i szybko. Bardzo dobrej jakości towar.
Bardzo szybka realizacja , towar zgodny z opisem .
rewelacyjna firma, doskonała odzież ,polecam goraco
Sprawnie jak zawsze. Kupuję od dawna. Polecam
Jest super , bardzo błyskawiczna dostawa
Szybka i rzetelna realizacja zamówień.
Sprawna obsługa. Dobrej jakości towar
BŁYSKAWICZNA REALIZACJA ZAMÓWIENIA.