TE-CH.pl- Logo - Opinie

TE-CH.pl

Opinie (119) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (271)

Ważny od: 5 sty 2022
TE-CH.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 kwi 2023
Rewelacja! Firma na najwyższym poziomie. Przed zakupem, przy pomocy chatu p. Łukasz udzielił mi fachowego doradztwa. Jeszcze nigdy przez internet nie spotykałem się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Proces zakupu i wysyłki natychmiastowy. Z mojej winy popełniłem błąd przy zamówienie. Uzyskałem natychmiastowy kontakt telefoniczny, natychmiastową korektę. Gdyby było można na 100 gwiazdek dałbym 100.

Wysłać mi towar zamówiony 10 dni temu

Opinie nt. sklepu TE-CH.pl

26 gru 2023
Więcej produktów z marki Wurth
Bardzo długi czas dostawy
19 kwi 2023
14 wrz 2023
Kochani jestem niezmiernie wdzięczna za szybką realizację zamówienia, ponieważ było to bardzo ważne. Jestem przekonana że jest to początek naszej współpracy. Firma w której pracuje będzie Waszym wiernym klientem. Pozdrawiam serdecznie Grażyna Kędryna
18 lis 2023

Szybko i sprawnie

Sklep wywiązał się z zamówienia bardzo sprawnie, byliśmy w trakcie prac wykończeniowych elewacji i zabrakło nam materiałów, jeden telefon i na drugi dzień wszystko było kontynuowane pierwsze i drugie zamówienie żadnych zastrzeżeń, wzorowo.
1 wrz 2023
Zamówiłem łączniki budowlane i wkręty ,oceniam że są lepszej jakości niż w stacjonarnym sklepie nie mówiąc o "normalnej" cenie a nie wziętej z "sufitu".Amator.
18 wrz 2023
Zamówiony towar dobrej jakości .Szybka dostawa Proszę zwrócić tylko uwagę za opakowania. Lepiej je zabezpieczać do transportu z 2 wysypały sie wkręty.
22 kwi 2023
Produkt, który zamówiłam, znam i używam od dawna. To, co zasługuje na duży plus, to bardzo szybka realizacja zamówienia. Jestem zadowolona.
13 paź 2023
Bardzo szybka przesyłka Polecam serdecznie Produkty super, w atrakcyjnych cenach
31 sie 2023
Wszystko ok. Korzystam juz od dłuższego czasu i nie ma problemow. Polecam :)
9 maj 2023
Fachowa i rzetelna obsługa, która zna się na swoim asortymencie. Polecam!
6 lip 2023
Super !!! szybka wysyłka ! wszystko zgodnie z opisem . Polecam .
21 lis 2023
Srodki które zamówiłam są rewelacyjne ,dostawa bardzo szybka.
19 paź 2023
Sprzedawca profesjonalny natomiast produkty w fazie testów.
28 lis 2023
Wszystko bardzo dobrze, kontakt w miarę i szybka wysyłka.
31 lip 2023
ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!