Sklep Acer Polska- Logo - Opinie

Sklep Acer Polska

Opinie (109) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (370)

24 kwi 2023
nielogiczny mechanizm sklepu dobre pomysly na incentive'y da się poprawić budowę i wygląd kart produktowych, lepiej opracować logikę wyboru dla userów przydałby się konfigurator sprzętu (ta kategoria produktów wymaga wiedzy technicznej, można to oswoić)

24 maj 2023
problem z rejestracją konta firmowego, nie nie mówiące komunikaty błędów w polu nip i telefon

Opinie nt. sklepu Sklep Acer Polska

Ok. Wszystko działa.
9 sty 2024
24 kwi 2023

soł soł

10 maj 2023
Działanie sklepu internetowego pozostawia wiele do życzenia. Ledwo można wybierać produkty na stronie strasznie zamula zarówno na Androidzie jak i na iOS. Nawet konsultant na infolinii miał problem i jak powiedział jemu też zamula strona.
20 lis 2023
Bardzo dobra obsługa klienta. Niestety trzeba kupować sprzęt od razu bo ceny szybko się zmieniają. Największa wada to brak faktury pro-forma
22 cze 2023

Problem z logowaniem.

Nawet po resecie hasła nie mogę się zalogować, "Adres e-mail lub hasło identyfikatora Acer są nieprawidłowe".
8 kwi 2023
19 cze 2023

Przyzwoicie

Fajnie się kupuje, lecz strona przy płatności troszkę muli, więc trzeba być cierpliwym :)
14 paź 2023
Drogo. Np Lenovo daje możliwość zrobienia pendrive'a za darmo!
22 cze 2023
Dobre rabaty i pomocna obsługa
1 paź 2023
29 wrz 2023
24 maj 2023
20 lip 2023
Nie odpisaliscie na wiadomość. Nie można utworzyć konta firmowego. Ogólnie porażka.
Odpowiedź ze sklepu Sklep Acer Polska
20 lip 2023
Dziękujemy za opinię i bardzo doceniamy komentarz. Przykro nam słyszeć o braku odpowiedniego wsparcia w rozwiązaniu problemu. Zdarzenie jest nietypowe i chcielibyśmy przyjrzeć się temu bliżej. Wkrótce zostanie wysłany e-mail od naszego zespołu z Działu Obsługi Klienta, w którym będzie możliwość odniesienia się do problemu.
18 lis 2023
Brak zaznaczenia o możliwości otrzymania FV
29 mar 2023
Strona na ios strasznie się zacina
Odpowiedź ze sklepu Sklep Acer Polska
29 mar 2023
Dziękujemy za opinię i bardzo doceniamy komentarz. Opinia została przekazana do odpowiedniego działu w celu zbadania sprawy. Dokładamy starań, aby działanie naszej strony było niezakłócone. Niestety czasami może się zdarzyć, że z powodów, które są poza naszą kontrolą, działanie naszej strony jest wolniejsze.
30 lip 2023