pancernik.eu- Logo - Opinie

pancernik.eu

Opinie (1423) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7739)

Ważny od: 17 lip 2015
pancernik.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sie 2023
Drugi raz już zakupy w pancerniku. Szybka reakcja na zamówienie, szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem, najwyższej jakości. Iphone do dzisiaj cały, a bez obudowy pancernika już by go nie było. Teraz przyszła kolej na tablet. Jestem b. zadowolona z zakupu.

3 sie 2023
Towary są niezgodne z opisem ! Mimo prośby sprawdzenia produktu przez konsultanta, dostałem odpowiedź że towar jest o wymaganych przeze mnie rozmiarach. W rzeczywistości, towar różni się rozmiarem podanym na stronie jak i przez konsultanta.

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

14 lip 2023
Szczerze polecam ten sklep. Kupuję tu produkty od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Relacja jakości oferowanych produktów do ceny jest bardzo dobra - oczywiście można np. w media expert znaleźć kilka tych samych rzeczy taniej, ale wtedy tracimy indywidualne podejścia do klienta (o którym poniżej). Ponadto, witryna sklepu internetowego jest przejrzysta, sklep zawiera chyba największy asortyment etui, szkieł ochronnych itp. na rynku, a do tego obsługa klienta jest bardzo miła i gdy zapomni się podać niezbędnych szczegółów do zamówienia (np. model telefonu do ochrony ekranu), to reakcja jest natychmiastowa :) Jeszcze na koniec się powtórzę, szczerze polecam ten sprzedawcę/sklep i produkty, które oferuję!
AG
Andrzej G.
17 maj 2023

Świetny produkt

Wszystko sprawnie, towar zgodny z opisem. Kilka razy zmieniałem telefon i za każdym razem musiałem zmieniać etui i zawsze biorę to samo wodoszczelność do 10 m dla Iphon. Jest najlepsze chociaż cena kosmicznie wysoka, jednak warto. Świetnie sprawdza się w żeglarstwie i na motocyklu. Zadziwiająco dobrze działają wszystkie podzespoły Iphona w etui. Żadnych zniekształceń dzwięki i foto. Czułość dotyku idealna. Polecam
7 sie 2023
Jestem bardzo zadowolony z Pancernik.eu, sprzedają naprawdę dobrej jakośći akcesorii do telefonów, nie pierwszy raz już zamawiam na pancernik sobie i dla żony akcesorii, bardzo szybka wysyłka oraz dostarczenie towaru, ładne opakowanie, w sobotę też zamówiłem nowe szkło na swój telefon, w niedziele nadali już paczkę. Naprawdę polecam ten sklep internetowy !
20 cze 2023
Zamówienie dostarczone wg planowanej daty, starannie zapakowany produkt bez uszkodzeń, co przy zakupach przez Internet jest nagminne i szczególnie się ceni i należy podkreślać rzetelność danej firmy. Pięknie zapakowany produkt i ogólnie śliczne do wyboru szeroka gama produktowa.
21 sie 2023

Ekstra, jak zawsze.

Kolejne zamówienie z pancernika i kolejny raz bez zarzutów. Towar zgodny z opisem. Ekspresowa wysyłka. Świetnie zapakowane.
15 sie 2023
Towar - pasek został dostarczony bardzo szybko i jest taki jak na zdjęciach umieszczonych na stronie sklepu. Lena
2 sie 2023
Szybka realizacja, szybki kontakt, mały minus za próbę zbycia tematu formalności przez pracownika, ale temat ostatecznie rozwiązany, a firma nie zawsze odpowiada za podejście konkretnych pracowników. Ciężko w czasach pokolenia Z znaleźć do pracy ludzi, którzy wszystko zrobią jak trzeba, ale to już kwestia czasów, a nie firmy. Ogólnie jestem z zakupów bardzo zadowolony i polecam Pancernik.eu
26 cze 2023

Mało elastyczna

Obudowa jest z wyglądu super ale!przy pierwszym założeniu obudowy na telefon, nie zauważyłam naklejki z tyłu telefonu, i musialam ją zdjąć bo nie ładnie wyglądało, i po pierwszym razie zauważyłam jakby "rysy,pęknięcia "co bardzo mnie zdziwiło ze obudowa jest tak malo elastyczna, dobrze ze jest przezroczysta,a tył telefonu biały, więc nie rzuca się tak bardzo w oczy.
4 sie 2023
Genialnie gratuluję. Kupowałam szybki i etui. Będę perfekcyjnie zadowolona, jak będzie pasowało na telefon. Na razie na urządzenie czekam. Super też cena, dość konkurencyjna, no i fajnie, że jest insrukcja jak założyć szybkę samodzielnie. Przede wszystkim doceniam szybkość realizacji zamówienia. Może mogłoby być w mniejszym pudełku, ale jesteście świetni! Brawo!
8 kwi 2023

Polecam.

Duży wybór. Pewność co do oryginalności towaru. Świetny kontakt. Przejrzysta i wyselekcjonowana pod kątem jakości oferta. Bardzo dobrze i ciekawie zapakowane przesyłki. Dostawa bardzo szybka. W razie uszkodzeń bezproblemowa wymiana towaru lub pomoc w naprawie. Fachowe doradztwo.
11 sie 2023
Firma sama w sobie ok. Ale sprzedając towary powinni się zainteresować ich "kompatybilnością" zwłaszcza gdy do jednego smartfona kupuje etui z dedykowanym szkłem od jednego producenta. Rozumiem milimetrowe luzy, ale nie po trzy na całym obwodzie. Porażka.
31 mar 2023
Bardzo dobre ceny i szybka wysyłka tutaj duży plus. na minus słabe rozwiązania w koszyku. mieszkam zagranicą chcialbym by paragon był dla mnie lecz dostawa na kogoś z rodziny w Polsce. brak tej możliwości spowodował kombinowanie z adresami i imionami
11 cze 2023
Mega fajne futerały na iPhone 11 i 13 Mega fajnie dopasowane i są trwałe Używam już kilka lat do iPhone 12 mini i w trudnych warunkach użytkowany futerał mam już 1,5 lata i oprócz otarć i rys nic poza tym. Telefon po wyjęciu jest jak nowy!!
KN
4 sie 2023
Jestem bardzo zadowolony, zarówno z obsługi, jak i jakości szkiełek na obiektywy, no i dostałem dwa za niedużą cenę, do południa zamówienie i na drugi dzień zamówiony towar u mnie. Będę dalej kupował w tym sklepie i każdemu go polecam.
19 cze 2023
Profesjonalna obsługa klienta począwszy od złożenia zamówienia, korekty tego zamówienia, komunikatywność Pani, z którą miałam przyjemność rozmawiać przez telefon oraz szybkości wysłania zakupionych przedmiotów. Naprawdę polecam.
20 lip 2023
Jestem zachwycona jakością case'ów przeze mnie zamówionych jak i jakością samych opakowań wysyłkowych. Estetyka i jakość na pięć z plusem. Dodatkowo szybka wysyłka i bardzo sprawiedliwa i korzystna cena. Polecam serdecznie
12 sie 2023
Dobry kontakt i szybka realizacja. Niestety zakupiony produkt (okrągła osłonka na aparat w telefonie) okazał się tandetą (następnego dnia odkleiły się 2 z 3-ech szybek), ale to nie wina firmy, tylko producenta szybki.
10 sie 2023
Po raz pierwszy robiłem zakup, i jestem zadowolony. Zamówienie złożyłem bez żadnych problemów, mimo późnej pory, następnego dnia paczuszka wyjechała i już dotarła do mnie, wszystko jest tak jak zamawiałem. Dziękuję.