pancernik.eu- Logo - Opinie

pancernik.eu

Opinie (1414) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7739)

Ważny od: 17 lip 2015
pancernik.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sie 2023
Drugi raz już zakupy w pancerniku. Szybka reakcja na zamówienie, szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem, najwyższej jakości. Iphone do dzisiaj cały, a bez obudowy pancernika już by go nie było. Teraz przyszła kolej na tablet. Jestem b. zadowolona z zakupu.

3 sie 2023
Towary są niezgodne z opisem ! Mimo prośby sprawdzenia produktu przez konsultanta, dostałem odpowiedź że towar jest o wymaganych przeze mnie rozmiarach. W rzeczywistości, towar różni się rozmiarem podanym na stronie jak i przez konsultanta.

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

29 mar 2023

Super zakupy i szybka wysylka

Wszystko jest zakupowane i wysyłane bardzo szybko , produkty wysokiej jakości a gdyby ewentualnie coś poszło nie tak to sprawy są załatwiane profesjonalnie i natychmiastowo oczywiście na korzyść zadowolonego klienta
FB
Feliksa B.
16 cze 2023
Pierwszy raz korzystałam z usługi Pancernik, jestem bardzo zadowolona, produkt który zamówiłam nie dość ze tani to bardzo mi odpowiada, zamówienie zrealizowane w szybkim trybie mimo świąt dotarło błyskawicznie.
13 kwi 2023
Olbrzymia ilość produktów w jednym miejscu. Bardzo ciekawe produkty i co ważne w dobrych cenach. Bardzo szybka i sprawna dostawa. Brawo! Korzystałem na razie dwukrotnie i z przyjemnością będę wracał. ;-)
11 sie 2023
Najbardziej to podejście do klienta zarówno przy zamówieniu jak i reklamacji. Oby każda firma tak działała. Jeśli chodzi o jakość to mają chyba najlepsze etui do telefonu na rynku w bardzo dobrej cenie.
12 sie 2023
Świetne etui idealne dla mojego 13-letniego syna, który wykończył już kilka słabszych produktów. Dobry kontakt ze sprzedającym....zamówienie na drugi dzień....mega zadowolenie....pozdrawiam.
Zamówienia szybko sprawnie i bezproblemowo. Bardzo polecam zakupy w sklepie pancernik, jeszcze do tej pory nie miałam żadnych problemów i została mi udzieloną pomoc w różnych kwestiach.
3 sie 2023
Ciekawa oferta, szybka wysyłka, gdy doszło do szkody w transporcie, firma wiedziała o tym jeszcze przede mną i zrealizowano zwrot i wysyłkę drugiego egzemplarza praktycznie natychmiast.
18 kwi 2023
Sklep, produkty na najwyższym poziomie. Kilka razy dokonywałam zakupu w Pancerniku i nigdy nie byłam zawiedziona zarówno obsługą jak i jakością towaru. Wszystko na najwyższym poziomie.
18 kwi 2023

Super!

Przejrzysty sklep, bezproblemowy wybór produktów, wszystko czytelne nawet dla takiego laika jak ja. Jetem zadowolona z szybkości realizacji zamówienia i otrzymanego towaru. Polecam
10 sie 2023
The quick postage of my order is what I like most, plus the quality of the product is great, and the packaging is done very well. Thanks for the awesome service. 👌
6 sie 2023
To nie pierwszy mój zakup w tej firmie, realizacja zamówienia na najwyższym-szybko i terminowo, sam produkt zgodny z opisem, relacja ceny do jakości bardzo dobra
6 kwi 2023
Bardzo dobrze funkcjonujący sklep, ze stroną troszkę do usprawnienia (sortowanie dostępności np. z kolorkami / lepsze grupowanie produktów ) ;) śmiało polecam!
GV
Gerard V.
Poznań
30 lip 2023

Same plusy 🙌🥇🏆

Pancernik jak zwykle na medal, złoty medal strona, opis towarów, jakość i co najważniejsze mega szybka wysyłka. Brawo trzymacie poziom jak zawsze. Dziękuje
11 sie 2023

Wzorowo

Ze względu na własny błąd musiałam prosić o anulowanie zamówienia, jednak kontakt ze sklepem, pomoc w określeniu parametrów i uprzejmość oceniam wzorowo.
AN
Anna N.
Wrocław
2 lip 2023
w sklepie jest bardzo duży wybór - każdy znajdzie coś dla siebie; zamówienie szybciutko do mnie dotarło, a na dodatek wszystko było pięknie zapakowane
28 lip 2023

Profesjonalizm w każdym calu.

Wielokrotnie zamawiałem towary z Pancernika. Zawsze błyskawiczna wysyłka, estetycznie i bezpiecznie zapakowane zamówienie. Z czystym sercem polecam.
10 sie 2023
Szybkość transakcji, przejrzysta strona, bardzo szybka wysyłka. Zakupione produkty, zgodne z opisem. A przede wszystkim uczciwość. Dziękuję .
15 cze 2023
Produkty które zakupiłem Sa zgodne z opisem. Bardzo dobrze wykonane i eleganckie. W 100% polecam zakupy w Pancernik ps. Bardzo szybka wysyłka.
2 sie 2023

5/5 ⭐️

Intuicyjna strona internetowa. Łatwy proces zakupu. Szybka wysyłka, w mniej niż 24h! Przesyłka była bardzo estetycznie zapakowana. Polecam!
5 sie 2023
Towar bardzo dobry jakościowo zgodny z opisem wysłany tego samego dnia. Odebrałam paczkę już następnego dnia. Polecam firmę. Jest solidna.