pancernik.eu- Logo - Opinie

pancernik.eu

Opinie (1262) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7739)

Ważny od: 17 lip 2015
pancernik.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sie 2023
Drugi raz już zakupy w pancerniku. Szybka reakcja na zamówienie, szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem, najwyższej jakości. Iphone do dzisiaj cały, a bez obudowy pancernika już by go nie było. Teraz przyszła kolej na tablet. Jestem b. zadowolona z zakupu.

3 sie 2023
Towary są niezgodne z opisem ! Mimo prośby sprawdzenia produktu przez konsultanta, dostałem odpowiedź że towar jest o wymaganych przeze mnie rozmiarach. W rzeczywistości, towar różni się rozmiarem podanym na stronie jak i przez konsultanta.

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

28 lip 2023
Usługa jak zawsze na najwyższym poziomie, konkret P.S trzeba popracować nad cenami ;) czasami wyższe niż w sklepach firmowych.
28 lip 2023

Słabe warunki dostawy.

Za dostawę w standardowym czasie trzeba dopłacić, w przeciwnym razie długo się czeka. W moim przypadku od czwartku do środy.
AK
Adam K.
25 maj 2023

Dobry wybór

Pancernik.eu posiada bardzo duży asortyment produktów i terminowo dostarcza przesyłki. Poza tym ceny są bardzo przystępne.
14 lip 2023
Podoba mi się szybkość waszego działania. Przesyłka z dnia na dzień to rzadkość. Pełny profesjonalizm. Polecam serdecznie.
12 cze 2023
wszystko na najwyższym poziomie! produkt! obsługa! kontakt! szkoda, że jest tak mało tak dobrych sklepów! polecam w 100%
4 cze 2023
Dobra jakość produktów ale powinni poprawić metody płatności i dodać szybkie darmowe szybkie przelewy bankowe i bedzie ok
7 maj 2023
To mój kolejny zakup w tej firmie, towar bardzo dobrej jakości, zgodny z opisem. Wysyłka o czasie i dobrze zabezpieczona.
16 sie 2023
Bardzo dobrej jakości jest zamówiony przedmiot. Można by przyspieszyć przesyłkę, bo jak na dzisiejsze czasy długo szła.
11 sie 2023
Obudowa na telefon świetna. Bardzo dobrze zabezpieczona do wysyłki, nic się nie na ruszyło podczas transportu. Polecam
24 maj 2023
zamówienie złożone w środę o 15, w czwartek o 8:30 było już paczkomacie towar bardzo dobrej jakości, zgodny z opisem
1 sie 2023
Czas realizacji zamówienia rewelacja, produkty zgodne z opisem. Ceny niektórych produktów wyższe niż u konkurencji.
3 sie 2023
Polecam ! Towar zgodny z opisem, bardzo szybka wysyłka. To kolejne zakupy w tym sklepie i myślę, że nie ostatnie.
19 lip 2023
Gorąco polecam Szybka wysyłka, folie bardzo dobrej jakości, instrukcja co do naklejania czytelna, dobrze opisana.
9 sie 2023

Zdecydowanie polecam. Dobry towar, bardzo szybko do mnie przybył. To kolejne już zakupy i na pewno nie ostatnie.
12 sie 2023
Gorąco Polecam, jak Zawsze Udany Zakup, Towary w Najwyższej Jakości w rozsądnych cenach i z błyskawiczną dostawą
1 sie 2023
Witam jakość wykonania etui przeszła moje najśmielsze oczekiwania jak najbardziej polecam sklep nie ma lepszego
17 lip 2023
Błyskawiczna realizacja zamówienia, idealnie zapakowana przesyłka, że dostawa przed południem następnego dnia.
1 cze 2023
Bardzo eleganckie jest to etui z drewnem. Dziękuję :) Mam nadzieję, że długo będzie się tak dobrze prezentować.
9 sie 2023
Realizacja zamówienia błyskawiczna, zamówienie złożone popołudniu, a następnego dnia już u mnie w paczkomacie.
2 sie 2023

Duży wybór różnych etui, które są dobre jakościowo. Dodatkowo bardzo szybka wysyłka. Jakość adekwatna do cen.