pancernik.eu- Logo - Opinie

pancernik.eu

Opinie (1262) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7739)

Ważny od: 17 lip 2015
pancernik.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sie 2023
Drugi raz już zakupy w pancerniku. Szybka reakcja na zamówienie, szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem, najwyższej jakości. Iphone do dzisiaj cały, a bez obudowy pancernika już by go nie było. Teraz przyszła kolej na tablet. Jestem b. zadowolona z zakupu.

3 sie 2023
Towary są niezgodne z opisem ! Mimo prośby sprawdzenia produktu przez konsultanta, dostałem odpowiedź że towar jest o wymaganych przeze mnie rozmiarach. W rzeczywistości, towar różni się rozmiarem podanym na stronie jak i przez konsultanta.

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

10 sie 2023
Wszystko ładnie i porządnie zapakowane, super szybka wysyłka, produkty wysokiej jakości. Naprawdę polecam :)
15 cze 2023
Polecam zakupy w Pancernik. Bardzo dobra obsługa i mega szybka wysyłka. Produkty zgodne z opisem. Polecam!!
28 lip 2023
Od momentu złożenia zamówienia do momentu odebrania z paczkomatu minęły 23 godziny. Bez zastrzeżeń. Super.
8 sie 2023
Etui zgodne z opisem, dobrze dopasowane do telefonu, wygląda na solidne. Bardzo szybki czas realizacji.
7 sie 2023
Wysyłka ekspresowa, wszystko bez zarzutu, zamówienie zgodne z opisem, jestem bardzo zadowolona i polecam
5 sie 2023
Profesjonalna obsługa, szybka wysyłka. Produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania i jest godny polecenia.
2 cze 2023

Bdb sklep.

Szybka wysyłka, bdb zapakowany produkt, bdb ceny i promocje. Duży wybór produktów. Zdecydowanie polecam.
10 sie 2023
Etui dobrze pasuje, wycięcia na przyciski precyzyjne. Produkt wart swojej ceny. Porządna jakość. Polecam
19 maj 2023

Polecam firmę wszystkim…

To nie pierwszy mój zakup w tej firmie. Zawsze byłem zadowolony z obsługi jak i zakupionych przedmiotów.
3 sie 2023
Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Etui bardzo dobrze się prezentuje i super pasuje. POLECAM
9 lip 2023
Bardzo dobry kontakt. Szybka wysyłka. Produkt wysokiej jakości. Wszystko zgodne z zamówieniem. Polecam.
4 sie 2023
szybka wysyłka zaraz po złożeniu zamówienia, polecam Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka do podróży.
JŚ
Jerzy Ś.
Ostróda
5 cze 2023
Szeroką iciekawa oferta. Sprawna realizacja zamówienia. Bardzo staranne i fajne opakowanie przesyłki.
11 sie 2023
Szybka obsługa, towar zgodny z zamówieniem, niedroga wysyłka dostarczona już kolejnego dnia. Polecam!
AS
Add S.
Ujście
5 sie 2023
Bardzo szybka dostawa, produkty idealnie jak na stronie sklepu i zgodne z opisem. Polecam sprzedawcę.
4 sie 2023

SUPER

Od zamówienia do otrzymania w Warszawie upłynęło 24 h z minutami. Brawo. Polecam. Solidna firma.
2 sie 2023

Polecam!

Profesjonalna obsługa. Szybka odpowiedź na zapytanie. Dobra jakość produktów i ekspresowa wysyłka.
21 lip 2023
niezawodny jak zawsze 😜 Doskonała jakość produktów, ekspresowo wysłane i bezpiecznie dostarczone 👏
13 sie 2023
Obsługa profesjonalna na każdym etapie. Polecam bardzo tego sprzedającego. Rzetelny i uczciwy.

Super!

Bardzo szybka wysyłka! Etui przyszło zgodnie z opisem :) Jestem bardzo zadowolona :) Polecam :)