pancernik.eu- Logo - Opinie

pancernik.eu

Opinie (1263) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7739)

Ważny od: 17 lip 2015
pancernik.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Jestem bardzo zadowolony z Pancernik.eu, sprzedają naprawdę dobrej jakośći akcesorii do telefonów, nie pierwszy raz już zamawiam na pancernik sobie i dla żony akcesorii, bardzo szybka wysyłka oraz dostarczenie towaru, ładne opakowanie, w sobotę też zamówiłem nowe szkło na swój telefon, w niedziele nadali już paczkę. Naprawdę polecam ten sklep internetowy !

3 sie 2023
Towary są niezgodne z opisem ! Mimo prośby sprawdzenia produktu przez konsultanta, dostałem odpowiedź że towar jest o wymaganych przeze mnie rozmiarach. W rzeczywistości, towar różni się rozmiarem podanym na stronie jak i przez konsultanta.

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

3 sie 2023
5 sie 2023

Szybki nie pasuja

Wysyłka byla ekspresowa , doszło na czas. Szybki niby przypisane do danego modelu telefonu nie pasuja , brakuje z kazdej ze stron ok 4mm i brak otworu na aparat przedni !
7 sie 2023
w sobotę zakupiłem a dziś poniedziałek i zamiast informacji o zakupach informacja o opinie na temat usługi.Trochę to śmieszne.
7 sie 2023
Nie polecam. Etui ładny ale ekran telefonu nie jest w nim zabezpieczony. W opisie piszę że na telefonie nie może być żadny folii czy szkoła. W komplecie -zintegrowana osłona, ale teko nie dostałam. To czym zabezpieczony wyświetlacz?
17 cze 2023
Nie polecam. Złożyłem błędnie zamówienie i po chwili napisałem do sklepu żeby anulowali. Już nie było możliwości. Dodam że w ciągu kilku kolejnych minut zamówiłem ponownie właściwy towar. Ten błędnie zamówiony musiałem odesłać na swój koszt. Dziadostwo. Jak to możliwe ze po chwili od złożenia zamównienia nie można go anulować. Nawet amazon ma lepsze rozwiązanie.
MB
Maria B.
Frankfurt
15 lip 2023

Towar niezgodny z opisem

Mam iphone 13 i takie etui zamawialam. Kompletnie nie pasuje i w poniedzialek odsylam z powrotem. Zaplacilam przy odbiorze i mysle, ze szybko dostane pieniadze.
5 lip 2023
Nie otrzymałam swojego zamówienia a Pani z którą się kontaktowałam ze sklepu je anulowała i nadal mam do zapłaty w PayPo kwotę za zamówienie.
13 maj 2023
Szkło jest ok a osłona nie pasuje do mojego zegarka nie da się jej założyć i otwór na boku zegarka jest nie w tym miejscu gdzie powinien
5 sie 2023

Szkło niedostosowane do modelu

Szkło nie pokrywa całego ekranu, za wąskie, w sosatku pękło przy nakładaniu. Wyrzucone pieniądze.
30 maj 2023
Firma do tak zwanej d. py nawet zwrotów darmowych nie maja lepiej kupić gdzie indziej niż u nich
16 maj 2023
Towar niezgody z opisem. Brak odpowiedzi na reklamację email i prośbę o weryfikację sytuacji.
27 cze 2023
Produkt wadliwy nienalezacy do najtańszych. Brak odzewu z działu reklamacji i zwrotów
25 lip 2023

Wysyłanie prośby o opinię przed wysyłką zamówienia źle się kończy

Jak można ocenić zamówienie, które nawet nie zostało wysłane przez Sprzedawcę?!
9 sie 2023
Brak wysłania towaru pomimo wybrania usługi "platnosc 30 dni później"
28 cze 2023
Za tę cenę myślałem, że etui będzie najwyższej jakości. Tragedia.
11 sie 2023
Niskiej jakosciprodukt nie nadający odajacy wartości ceniwej
9 sie 2023
Wysyłacie prośbę opinie zanim dostarczycie produkt
13 cze 2023
Długi czas oczekiwania na wysyłkę produktu.
10 sie 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane.
2 sie 2023
Wysłano mi nie to co zamówiłem