Certyfikat dla mural24.pl

03.06.2014 r.
02.06.2018 r.

Opinie o mural24.pl

5.00/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 11 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Duży wybór,szybka dostawa .Jestem zadowolona z obsługi,towaru i dostawy.

Czas dostawy, jakość towaru, czytelna strona sklepu na 5.00 osobiście brakuje mi tylko sortowania wg. ceny ale trudno.

Nie po raz pierwszy korzystałam z usług Mural24.pl i szczerze mogę polecić stronę każdemu. Zawsze rewelacyjnie wywiązują się ze swoich zadań i przesyłka dociera na czas w nie naruszonym stanie. Brawo Mural24, jeszcze nie raz do Was zajrzę :) pozdrawiam ;)

profesjonalna obsługa.

Obraz cudowny. Polecam

Skorzystałam z usług po raz drugi i nie ostatni. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych obrazów.

Transakcja przebiegła pomyślnie

Zakupiony przeze mnie obraz jest naprawdę piękny, świetnie wykonany. Bardzo dobrze zapakowany do transportu, bez możliwości uszkodzenia. Realizacja bardzo szybka. Z pewnością dokonam jeszcze tutaj zakupów, wybieram już następne obrazy, oferta jest tak ogromna, że trudno się zdecydować.

Jestem pod wrazeniem wszystko zgodnie z opisem.

Wszystko poszło sprawnie, polecam firmę

Obraz cudowny. Wszystko OK

mural24.pl opinie klientów

mural24.pl

mural24.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 03.06.2014 r.

ul. Bora - Komorowskiego 31b

ul. Bora - Komorowskiego 31b
66-400 Gorzów Wielkopolski
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:812736860
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mural24.pl.