rafjolka.pl/- Logo - Opinie

rafjolka.pl/

Opinie (494) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3474)

8 gru 2023
Bardzo lubię Wasz sklep .Fajne produkty, duży wybór, różnorodność proponowanych produktów i dobra jakość. Ubieracie właściwie całą rodzinę:} kontakt z Państwem też ok. od zamówienia produktów aż po ich odbiór. Ten proces ułatwia wiele możliwości opłacenia zamówienia i jego odbioru. Trochę długo trzeba czekać na realizację zamówienia ale to już wiem więc zamawiam produkty z odpowiednim wyprzedzeniem ale jeśli dałoby się to poprawić byłoby super:}

19 wrz 2023
Sprawdzać na bieżąco stan zatowarowania , sprawdzanie na stronie co nie zostało usunięte z niej, by nie wprowadzać w błąd klienta. Sprawdzać co zamówił klient. Jeżeli chodzi o zwrot gotówki sklep wywiązał się natychmiast. Towar który został mi dostarczony jest zgodny z opisem. Po za ba łaganem i braku informacji czego już nie ma, to polecam sklep !!!! Zdarza się najlepszym.
BM

GÓRA koło WEJHEROWA
JP
Jolanta P.
Białystok
Zamówienie złożyłam i opłaciłam 28 lutego. Do dnia dzisiejszego ( 12 marca) nie otrzymałam przesyłki.
Piękna bielizna, zmysłowa, bardzo dobra jakość, warta swojej ceny. Zakupiłam dwa biustonosze i na pewno to nie koniec przygody, zamówię za jakiś czas jeszcze kilka. Rozmiarówka zgodna z tym co noszę. Noszę 90 D i takie zamówiłam. Pasują idealnie. Z całego serca polecam.
EB
Emilia B.
Wrocław
Bardzo duży asortyment produktów polskich producentów, np. takich marek jak Regina. Piżamy i koszule nocne z BAWEŁNY. Ceny w porównaniu do innych oferentów przystępne - niższe. Szybka dostawa. Zamówiłam dwukrotnie i jestem bardzo zadowolona.
25 lut 2024
Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Zamówione artykuły są bardzo dobre jakościowo. Rozmiary zamówione odpowiadały moim potrzebom. Jestem bardzo zadowolona. Nie pierwszy to już raz.
BN
Bożena N.
18 lut 2024

Tym razem dresik

Bardzo szybka przesyłka. Z zakupów w tym sklepie korzystałam wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam, ani na obsłudze, ani na zakupionych artykułach. Polecam z całą odpowiedzialnością.
JM
Janina M.
Jerzmanowice
Najbardziej że towar szybko dostarczono był zwrot i do tej pory jeszcze nie zwrócono pieniędzy Sklep nie wiarygodny
28 sty 2024
Miła pani zadzwoniła i uzgodniliśmy napis na dziecięcym body , zapomniałem wcześniej o tym .
Realizacja zamówienia jak zwykle przebiegła bez zastrzeżeń. Jestem zadowolona z zakupu.
4 lut 2024
Szybka realizacja Bezproblemowo zwrot w moim przypadku jedna piżamka zły rozmiar
Kontakt bardzo dobry, bogata oferta, odpowiadają na pytania oraz szybka dostawa.
18 lut 2024
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Dobre towary w dobrych cenach
31 sty 2024
Super produkt 24 g dostawa czegoś takiego jeszcze nie spotkałem
Jestem zadowolona z zakupów. Jeszcze skorzystam z oferty sklepu.
Tempo, kontakt i jakość towaru. Rekomenduje w całej rozciągłości
4 lut 2024
produkty są bardzo dobrej jakości, mogłyby być trochę tańsze