rafjolka.pl/- Logo - Opinie

rafjolka.pl/

Opinie (506) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3507)

8 gru 2023
Bardzo lubię Wasz sklep .Fajne produkty, duży wybór, różnorodność proponowanych produktów i dobra jakość. Ubieracie właściwie całą rodzinę:} kontakt z Państwem też ok. od zamówienia produktów aż po ich odbiór. Ten proces ułatwia wiele możliwości opłacenia zamówienia i jego odbioru. Trochę długo trzeba czekać na realizację zamówienia ale to już wiem więc zamawiam produkty z odpowiednim wyprzedzeniem ale jeśli dałoby się to poprawić byłoby super:}

19 wrz 2023
Sprawdzać na bieżąco stan zatowarowania , sprawdzanie na stronie co nie zostało usunięte z niej, by nie wprowadzać w błąd klienta. Sprawdzać co zamówił klient. Jeżeli chodzi o zwrot gotówki sklep wywiązał się natychmiast. Towar który został mi dostarczony jest zgodny z opisem. Po za ba łaganem i braku informacji czego już nie ma, to polecam sklep !!!! Zdarza się najlepszym.
BM
basia m.
NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Opinie nt. sklepu rafjolka.pl/

KH
24 gru 2023

Stany towaru inne internet a sklep

Duży asortyment sklepy a jak się już kupi to nie ma pewności czy ten produkt jest na stanie magazynu tak mi się zdażyło dwukrotnie zamówiłem towar a w rzeczywistości jest brak na stanie albo takiego koloru albo rozmiaru
BM
Jadwiga K.
Sulechów, Zielonogórski, LUBUSKIE
11 lis 2023

Rozmówki?

Niestety nie wiem, dlaczego macie tak bardzo mało rozmiarówkę. Biustonosze które kupiłam kupiłam aż dwa nie nadają się do noszenia ze względu na to że ich rozmiar kwalifikuje się raczej na miseczkę a a nie c. Kupując w gai ten sam rozmiar mam biustonosz idealny a te nadają się tylko do wyrzucenia straciłam kolejne pieniądze przykro mi bardzo ale więcej u was nic nie kupię.
24 lis 2023
Towar był niezgodny z oferta, pisało że polski produkt a metka wskazywała że wyprodukowano w Pakistanie, mierny materiał i kolorystyka inna, odesłałam, poniosłam tylko stratę bo , 2 razy koszty wysyłki i to nie z mojej winy bo nie było prawdy w ofercie.
27 wrz 2023
Witam. Brak kontaktu z obsługą.Po co jest okienko zapytaj o produkt? Dwa razy pytałam o ten sam produkt i nie dostałam żadnej odpowiedzi .