rafjolka.pl/- Logo - Opinie

rafjolka.pl/

Opinie (505) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3504)

8 gru 2023
Bardzo lubię Wasz sklep .Fajne produkty, duży wybór, różnorodność proponowanych produktów i dobra jakość. Ubieracie właściwie całą rodzinę:} kontakt z Państwem też ok. od zamówienia produktów aż po ich odbiór. Ten proces ułatwia wiele możliwości opłacenia zamówienia i jego odbioru. Trochę długo trzeba czekać na realizację zamówienia ale to już wiem więc zamawiam produkty z odpowiednim wyprzedzeniem ale jeśli dałoby się to poprawić byłoby super:}

19 wrz 2023
Sprawdzać na bieżąco stan zatowarowania , sprawdzanie na stronie co nie zostało usunięte z niej, by nie wprowadzać w błąd klienta. Sprawdzać co zamówił klient. Jeżeli chodzi o zwrot gotówki sklep wywiązał się natychmiast. Towar który został mi dostarczony jest zgodny z opisem. Po za ba łaganem i braku informacji czego już nie ma, to polecam sklep !!!! Zdarza się najlepszym.
BM
basia m.
NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Opinie nt. sklepu rafjolka.pl/

Skarpetki slabej jakosci
GL
Grażyna L.
Biały Bór
w moim przypadku oferta na stronie nie odpowiadała temu co mają w magazynie
26 gru 2023

Pościel świąteczna

Średniej jakości pościel bawełniana,świąteczna. Nie jest warta tej ceny.
1 sty 2024
Brak odpowiedzi na maila w sprawie zamówienia,
10 lip 2023
Ceny atrakcyjne ale długi czas realizacji zamówienia i długi czas rozliczenia zwrotów
Słaba jakość