rafjolka.pl/- Logo - Opinie

rafjolka.pl/

Opinie (494) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3475)

8 gru 2023
Bardzo lubię Wasz sklep .Fajne produkty, duży wybór, różnorodność proponowanych produktów i dobra jakość. Ubieracie właściwie całą rodzinę:} kontakt z Państwem też ok. od zamówienia produktów aż po ich odbiór. Ten proces ułatwia wiele możliwości opłacenia zamówienia i jego odbioru. Trochę długo trzeba czekać na realizację zamówienia ale to już wiem więc zamawiam produkty z odpowiednim wyprzedzeniem ale jeśli dałoby się to poprawić byłoby super:}

19 wrz 2023
Sprawdzać na bieżąco stan zatowarowania , sprawdzanie na stronie co nie zostało usunięte z niej, by nie wprowadzać w błąd klienta. Sprawdzać co zamówił klient. Jeżeli chodzi o zwrot gotówki sklep wywiązał się natychmiast. Towar który został mi dostarczony jest zgodny z opisem. Po za ba łaganem i braku informacji czego już nie ma, to polecam sklep !!!! Zdarza się najlepszym.
BM
basia m.
NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Opinie nt. sklepu rafjolka.pl/

JM
Janina M.
Jerzmanowice
Najbardziej że towar szybko dostarczono był zwrot i do tej pory jeszcze nie zwrócono pieniędzy Sklep nie wiarygodny
Szybka dostawa, towar odpowiada produktom zamówiony, rozmiary nie zawsze odpowiadają
31 gru 2023
13 gru 2023
Zwrot ponieważ nie spełniał moich oczekiwan. Brakowało mi wkładek silikonowych w miseczkach
25 gru 2023
17 paź 2023
Zakupy u Państwa są ok. Dobra jakość produktów, ładnie zapakowana, ceny porównywalne z innymi. Minusem jest długie oczekiwanie na przesyłkę. Życzę wszystkiego dobrego. Do następnego spotkania. Pozdrawiam. Teresa
16 cze 2023
szybka reakcja przyjęcia zamówienia
30 kwi 2023
Szybka dostawa, towar spełnił moje oczekiwania
29 wrz 2023
dokładnie podawać rozmiary ( opis rozmiarów)
18 wrz 2023
Jestem zadowolona z zakupu