kenay.com.pl- Logo - Opinie

kenay.com.pl

Opinie (179) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (647)

Ważny od: 17 sie 2016
kenay.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 €. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

27 kwi 2023
Podoba mi się przejrzystość strony, opisy produktów i suplementów, szybką reakcja na zamówienie i szybka wysyłka. Cieszy mnie też możliwość odbioru przesyłki w InPost bo mam blisko do punktu i nie ogranicza mnie dzień czy godzina przybycia kuriera... Bardzo jestem zadowolona!

13 kwi 2023
Dostałem zniżkę której nie mogłem wykorzystać. Zniżka 15%. Podczas próby zrealizowania zamówienia ze zniżką uzyskiwałem informację że mój adres zamieszkania nie jest obsługiwany przez firmy dostarczające zamówienia z Kenay. Natomiast przy takim samym zamówieniu ale bez zniżki już wszystko było ok i mogłem zrealizować zamówienie. Co to za praktyki????? Jestem zniesmaczony. DJ

Opinie nt. sklepu kenay.com.pl

13 kwi 2023