kenay.com.pl- Logo - Opinie

kenay.com.pl

Opinie (179) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (647)

Ważny od: 17 sie 2016
kenay.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 €. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

27 kwi 2023
Podoba mi się przejrzystość strony, opisy produktów i suplementów, szybką reakcja na zamówienie i szybka wysyłka. Cieszy mnie też możliwość odbioru przesyłki w InPost bo mam blisko do punktu i nie ogranicza mnie dzień czy godzina przybycia kuriera... Bardzo jestem zadowolona!

13 kwi 2023
Dostałem zniżkę której nie mogłem wykorzystać. Zniżka 15%. Podczas próby zrealizowania zamówienia ze zniżką uzyskiwałem informację że mój adres zamieszkania nie jest obsługiwany przez firmy dostarczające zamówienia z Kenay. Natomiast przy takim samym zamówieniu ale bez zniżki już wszystko było ok i mogłem zrealizować zamówienie. Co to za praktyki????? Jestem zniesmaczony. DJ

Opinie nt. sklepu kenay.com.pl

Dzień dobry, Wszystko ok oprócz poszukiwarki. Bardzo niewygodnie wyszukuje potrzebny suplement.
20 sty 2024
Zwiększyć asortyment
9 paź 2023
Uwazam ze sprzedawane suplementy sa dobrej jakosci potwierdzone certyfikatami.
19 kwi 2023
Termin dostarczania jest bardzo dobry
5 cze 2023
Dość szeroki asortyment produktów
10 sie 2023
Podoba mi się szybkość działania
5 lis 2023
15 maj 2023
10 kwi 2023
9 kwi 2023
4 kwi 2023
30 mar 2023
29 wrz 2023
Można poprawić to żeby klient nie musiał dzwonić po tygodniu czekania i pytać się co z jego przesyłka. I żeby nie musiał robić zdjęcia transakcji bankowej z przelewu za zakupiony towar i przesyłać do firmy kenay ,żeby tym samym potwierdzić, że na pewno zapłacił..Bo usłyszy że-no tak faktycznie pan zapłacił a my nie mamy tego w systemie zaksiegowanego 😅
28 paź 2023
10 lip 2023