GLOBAL SERVICE - Specjalistyczne okucia meblowe- Logo - Opinie

GLOBAL SERVICE - Specjalistyczne okucia meblowe

Opinie (615) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1966)

Ważny od: 6 sie 2021
GLOBAL SERVICE - Specjalistyczne okucia meblowe spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Fantastyczna i bardzo miła obsługa . Pani , która obsługuje zamówienia ze sklepu internetowego jest szalenie miła , nieobojętna na podbramkowe sytuacje swoich klientów. Po prostu jest świetna !!! Każdemu polecam ten sklep i sam na pewno będę tam zamawiał towary.
RP
Robert P.
Myslenice

3 maj 2023
Zamówienie do tej pory niezrealizowane. Pieniądze wpłaciłem 26 kwietnia. Wysyłka miała być w dniu następnym. Jest 3 maja i status niewyslane.

Opinie nt. sklepu GLOBAL SERVICE - Specjalistyczne okucia meblowe

1 sty 2024
29 gru 2023
16 sty 2024
RP
Robert P.
Myslenice
3 maj 2023
Polecam Tę Markę Firme Bo Przysyła Zgodny Towar Z Opisem Trochę Długo To Trwa Towar Zawsze Jest Dostarczany Przez In Post Polska Powinny Być Też Inne Jak DPD Pocztex To Dobrze Że Jest Możliwość Kupna Danego Produktu Za Pobraniem A Płatność Przy Odbiorze :) :D
24 lip 2023
Załatwienie niewielkiego indywidualnego zamówienia tak samo sprawnie jak hurtowego firmowego. Precyzyjna informacja o trybie załatwiania i bardzo szybki termin realizacji. Tak trzymać!
29 maj 2023
Kluczowy dla mnie był czas realizacji. Zadzwoniłem, uprzejma Pani zrobiła wszystko co w jej mocy by mi pomóc abym otrzymał przesyłkę na następny dzień, i tak się też stało. 10/10
8 wrz 2023

Szybka realizacja zamówienia

Zamówiłam ślizgacze typu Hairpin do nogi meblowej. Zamówienie zrealizowane zostało błyskawicznie, a otrzymane produkty są zgodne z opisem. Jestem zadowolona.
24 paź 2023

Uchwyt, wieszak z szyldem okrągłym do przykręcenia, stal nierdz

projekt na jeden kołek, materiał, wykonanie - bdb, cena - b.przystępna; jesteśmy b.zadowoleni z zakupu; kontakt i realizacja zamówienia - b.szybkie :)
22 lis 2023

Studio Meblowe ASSERI

Jesteśmy już od kilku lat stałym klientem sklepu. Zawsze super miła obsługa. Polecamy sklep wszystkim znajomym i nieznajomym. Studio Meblowe ASSERI
SB
Sylwia B.
Przecław
6 wrz 2023

Absolutnie wszystko…

Absolutnie wszystkie jak mawiała moja Babcia "fidrygały " do mebli. Pełen asortyment i błyskawiczna przesyłka, serdecznie polecam. Firma na medal.
7 sie 2023
Kontakt email doskonały, czas dostawy i elastyczność warunków b. dobre. zamówienie spełniło oczekiwania w tej cenie produktów.
14 lis 2023
Super szybka wysyłka i doskonała jakość produktu. Jestem mega zadowolony. Każda firma powinna brać przykład z Global Service.
14 wrz 2023

Fajne produkty, duży wybór. Szukałam prostych i neutralnych nóg do szafki do łazienki. Szybka przesyłka. 10/10
17 paź 2023

sprawnie i bezproblemowo

bardzo szybka wysyłka. Towar w 100% zgodny z opisem. Bardzo dobry opis w internecie. Zdecydowanie polecam
6 cze 2023
Bardzo polecam. Szybka wysyłka, dobra jakość. Zamawiam od dłuższego czasu i zawsze wszystko jest ok.

Jan

Produkt zgodny z opisem, bardzo dobrej jakości materiał, szybka realizacja zamówienia, polecam
20 lis 2023
Solidny dostawca, towar dobrej jakości i odpowiednio zapakowany, szybka i sprawna dostawa.