fabrykasupli.pl

Opinie (131) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (292)

Ważny od: 4 paź 2022
fabrykasupli.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam. Szczerze po zrobieniu zamówienia przeczytałem kilka opinii niezbyt zachwalających sklep i zacząłem trochę się obawiać jak pójdzie transakcja ale zupełnie niekoniecznie ponieważ to dobry sklep, pełne "pro" przynajmniej dla mnie. Zamówienie zrobione w niedzielę i we wtorek przed 12 już było u mnie z drugiego końca Polski. Zawartość paczki zgodna z zamówieniem a zapakowana i zabezpieczona w bardzo dobry sposób. Ostatnio paczki o wartości około 4000 zł przychodziły do mnie o wiele gorzej zabezpieczone a tu suple i znalazł się nawet mały gratisik :)

2 mar 2024
Napisałem maile bo powiedziano mi że zamówienie jest opóźnione nie ma informacji kiedy paczka zostanie wysłana , tyle w temacie ostatni raz robię tu zakupy do tej pory paczki nie otrzymałem !

Opinie nt. sklepu fabrykasupli.pl

24 mar 2024
Zamówienie dotarło błyskawicznie i bezproblemowo. To moje pierwsze zamówienie, ale na pewno nie ostatnie.
Przesyłka dotarła bardzo szybko. Towar zgodny z opisem. Polecam
Super , Zgodne z opisem, szybka wysyłka
Świetny kontakt i błyskawiczna dostawa.
Szybki czas realizacji zamówienia
jestem zadowolona l
Szybko i sprawnie.
Wszystko Ok
Ok
Nie otrzymałam zamówienia-na moje zapytanie kiedy otrzymam brak informacji Zamawiałam po raz pierwszy i zdaje się ostatni.
Odpowiedź ze sklepu fabrykasupli.pl
Na stronie nie mamy podanego czasu realizacji zamówienia co nie zmienia faktu, że staramy się żeby zamówienia były realizowane najszybciej jak to możliwe. Niestety Pani zamówienie miało małe opóźnienie, o który poinformowaliśmy mailowo.
EG
Ewa G.
Szczecin
25 lut 2024
Doskonały produkt, vit D3 biorę regularnie, serdecznie polecam. Doskonały kontakt z firmą, wszystkie informacje szczegółowo podane na e-mail, dostawa bardzo szybko. Pozdrawiam- Ewa.
Podoba mi się że jest wybór jeśli chodzi o płatność i sposób doręczenia.Realizacja zamówienia jest szybka a zamówione produkty wysokiej jakości.
strona bardzo przyjazna w obsłudze : przejrzysta i intuicyjna. ceny w miarę do strawienia.
Szybką dostawą towar zgodny z opisem polecam