LEDisON.com.pl- Logo - Opinie

LEDisON.com.pl

Opinie (201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (632)

Ważny od: 20 paź 2021
LEDisON.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 lip 2023
Przedstawiciel firmy zadzwonił do mnie po złożeniu zamówienia i poinformował ze mogą wysłać przesyłkę w tańszy sposób i ze zwrócą mi różnice w kosztach. Niebywale, w dzisiejszych czasach...Firma naprawdę godna polecenia. Ja na pewno będę z nich korzystał.

15 paź 2023
Złożyłam zamówienie i zapłaciłam za nie. Po kilku dniach dostałam wiadomość, że produkt jest już niedostępny i do mnie nie dotrze. Dostałam zwrot pieniędzy, ale niestety musiałam na szybko szukać innego prezentu. W tym sklepie chyba należy przed dokonaniem płatności zadzwonić do firmy i dopytać o dostępność na magazynie, gdyż wychodzi na to, że na stronie internetowej jest błąd w dostępności towaru.

Opinie nt. sklepu LEDisON.com.pl

28 sty 2024
Zamówiona lampka dostarczona w uszkodzonym, słabo zabezpieczonym opakowaniu (foliowy worek). Dodatkowo delikatnie porysowana podstawa, możliwe że związna z wcześniejszym jej użytkowaniem. Firma wybrana / zasugerowana 'wyszukiwarką' ceneo. Nie zachęcam, ale również nie rozradzam. Mnie osobiście szkoda czasu na odsyłki, pisanie maili itp, stąd zakup pozostaje u mnie.
18 lut 2024
Skrócić czas oczekiwania na przesyłkę lub poinformować że jest dłuższy czas oczekiwania z powodu braku towaru.
25 lut 2024
Dlugie oczekiwanie na realizację zamówienia. Nadal brak dostawy
Nadal nie otrzymałam przesyłki
7 lut 2024
24 sty 2024
Lampa przeżyła jedynie półtora miesiąca - miała pęknięty element mocujący lampę do podstawy, który właśnie się odłamał i lampa jest do wyrzucenia. Element ten dźwiga ciężar całej lampy, a wykonany jest z tworzywa sztucznego.
9 sty 2024
Nie można docenić towar przed jego dostarczenia.

Brak produktu

Mimo informacji na stronie o dostępności produktów. Okazało się że trzeba będzie czekać ok 7 dni. Po rezygnacji z zamówienia przelew zwrotny został wykonany jeszcze ego samego dnia.
przesyłka wysłana szybko szkoda że z błędnym listem przewozowym, dopiero po 3 krotnej interwencji dotarła po 6 dniach, sklep jakby niezainteresowany rozwiązaniem problemu
Lampa rozładowuje telefon mimo zadeklarowania że działa.
7 gru 2023
Otrzymałam inne żarówki niż zamówiłam
15 paź 2023
4 wrz 2023
0 kontaktu z obsługą klienta. Na numer jeden z dwóch podanych nie idzie się dodzwonić. Drugi numer odbiera osoba nie kompetentna. Brak odpowiedzi na e-mail. Nie polecam. Nigdy więcej zakupów na tej stronie.
15 wrz 2023

Nieprawdziwe stany magazynowe

Na stronie sklepu widnieje spora ilość produktu na magazynie oraz zapewnienie o natychmiastowej wysyłce. W rzeczywistości sklep zamawia produkt od producenta, a całe zamówienie trwa ponad tydzień.
13 lip 2023
Jedna lampa ściągnięta z wystawy (brak foli ochronnej oraz opisanie na kartonie "na wystawę") Wystarczyło zapytać czy chce lampę z wystawy.
22 lis 2023
Strasznie długi czas oczekiwania na zamówienie. Zamówienie złożone 16 listopada i 23 listopada status to pakowane.
9 kwi 2023
Przesyłka nie dotarła, więc jaką mam wystawić opinię, najlepiej zmienić usługi kurierskie
4 lip 2023
kupilem ale nie wyslali towaru po moim zapytaniu powiedzieli ze nie ma towaru
6 lis 2023
Anulowano zamówienie.