inter-rally.pl - wszystko do motorsportu- Logo - Opinie

inter-rally.pl - wszystko do motorsportu

Opinie (122) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (751)

Ważny od: 30 paź 2015
inter-rally.pl - wszystko do motorsportu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu inter-rally.pl - wszystko do motorsportu

Odpowiedź ze sklepu inter-rally.pl - wszystko do motorsportu
Serdecznie dziękuje za pozytywną ocenę! Zespół inter-rally.pl !
20 maj 2023
Układ wydechowy wyspawany na przelotowych tłumikach RM MOTORS. Brzmi świetnie. Polecam
29 cze 2023

Corrado24V. Gwint AP.

Bardzo dobry kontakt, pomoc przy płatności, bardzo szybka dostawa zamówionego towaru.
7 lip 2023
Z całego serca dziękujemy za ocenę i wspaniały feedback! Pańskie zaufanie wiele dla nas znaczy i cieszymy się, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom klienta. Dziękuje zespół inter-rally.pl !
8 lis 2023
Przewody hamulcowe zrobione "od ręki" po zamówieniu na drugi dzień u mnie! Polecam
8 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że spełniliśmy Pańskie oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie zespół inter-rally.pl !
Zamówiony towar zgodny z oczekiwaniami. Szybka realizacja dostawy. Polecam
20 lis 2023
Jest nam niezmiernie miło usłyszeć takie słowa od klienta! Zawsze staramy się, aby klient był w 100% zadowolony z obsługi i towaru, który otrzymał. Dziękujemy zespół inter-rally.pl !
19 cze 2023
Znakomity kontakt, błyskawiczna realizacja zamówienia. zdecydowanie polecam
7 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii. Cieszymy się, że udało nam się Państwa zadowolić i mamy nadzieję, że nadal będziecie nam ufać - zespół inter-rally.pl !
23 cze 2023

Wszystko OK!

Towar najwyższej jakości, ekspresowa przesyłka, zero problemów. Polecam!
17 maj 2023

Szybka wysyłka, super kontakt z klientem, jak najbardziej polecam 😃
10 maj 2023

Szybka dostawa, przystępne ceny, produkty zgodne z opisem!
20 paź 2023
Super kontakt ze sprzedawcą szybka realizacja zamówienia
23 paź 2023
Bardzo dziękujemy za współpracę i pozytywną opinię. Stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Bardzo nam miło, że zostało to przez Pana zauważone i docenione. Dziękujemy zespół inter-rally.pl
22 maj 2023
Wspaniała obsługa! Dobrze wyposażony sklep. Polecam
20 lis 2023
Szybki termin realizacji zamówienia, super obsługa
21 lis 2023
Z całego serca dziękujemy za ocenę i wspaniały feedback! Państwa zaufanie wiele dla nas znaczy i cieszymy się, że mogliśmy sprostać Państwa oczekiwaniom. Dziękuje zespół inter-rally.pl !
16 maj 2023
Szybka realizacja, pełen profesjonalizm, polecam
26 cze 2023

Bardzo dobry kontakt oraz szybka wysyłka. Polecam
7 lip 2023
Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego produktu lub usługi. Dziękujemy zespół inter-rally.pl !
PP
Piotr P.
Podolsze
25 lip 2023

Części których szukałem i czas wysyłki na 5+
25 lip 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za współpracę - to była sama przyjemność. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie – zespół inter-rally.pl
29 cze 2023
Polecam sklep szybko i zgodnie z opisami
6 lip 2023
Z całego serca dziękujemy za ocenę i wspaniały feedback! Twoje zaufanie wiele dla nas znaczy i cieszymy się, że mogliśmy sprostać oczekiwaniom. Dziękujemy zespół inter-rally.pl !
27 kwi 2023
Pełen profesjonalizm, ekspresowa wysyłka.
3 wrz 2023
Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem
5 wrz 2023
Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej usługi. Dziękujemy zespół inter-rally.pl !

Bardzo dobra jakość ,

Szybka wysyłka , bardzo dobra jakość .
25 paź 2023
Wszystko zgodnie z opisem, polecam.
25 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawia serdecznie zespół inter-rally.pl!