decormint.comOpinie

decormint.com - Sklep z obrazami, plakatami i tapetami na ścianę

Odkryj bogatą ofertę plakatów, obrazów i tapet od projektantów Decor Mint. Sklep oferuje ogromną ilość projektów, ponad 100 000 oryginalnych dekoracji ściennych. Profesjonalny wydruk w wielu rozmiarach wg preferencji klienta. Sklep z ponad 10 letnim doświadczeniem w druku i z potężnym parkiem maszyn. Dekoracje ścienne dostępne do wielu pomieszczeń i w różnych stylach wnętrzarskich.
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
ZACZERNIE 190
36-062 ZACZERNIE
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000259700
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Opinie nt. sklepu decormint.com

4.71 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu decormint.com

Git

Produkt dobry, opakowanie niekoniecznie, szczęśliwym trafem kurier nie zniszczył obrazka, ale sam prosił o rozpakowanie aby upewnić się, że nie ma uszkodzeń.

Kalendarz i magnesy pięknie wykonane, polecam serdecznie. :)

Firma Fedex to z mojego doświadczenia najgorsza firma kurierska Kalendarze b.fajne,tylko szkoda że jednokartkowe nie maja zaczepki do powieszenie

Plakat, super jakość, polecam :)

Zamówienie zrealizowano w ciągu 3 dni, przesyłka dobrze zapakowana, produkt świetnie wydrukowany

Kalendarz z pięknymi ilustracjami. Niestety dotarł uszkodzony, fatalny dobór firmy kurierskiej (szkoda, że nie można wybrać innych opcji dostawy). Kurier trzy razy zwracał przesyłkę do bazy, nie pomogła nawet interwencja na infolinii.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów, produkty są wysokiej jakości.

Drugi rok z rzędu kupuję kalendarz z Decor Mint. To jest to czego szukałam: piękny wygląd i super cena. Obsługa i wysyłka również niezawodna

Rewelacja, Pozdrawiam

Towary świetnej jakości - rzeczywisty obraz zdecydowanie lepszy od wirtualnego. Terminowe dostawy, a towar doskonale zabezpieczony.

Słaba jakość wydruku - piksele widać już z odległości około 60cm. Reklamacja nie została uznana dostałem maila "przykro nam że tapeta nie spełnia Pana oczekiwań" Nie polecam

Kawki świetne, ale plakat Queen i cytat z Mistrza i Małgorzaty jakościowo słabe

Magnesy na lodówkę są urocze, zabawne i przydatne. świetny pomysł na prezent. Polecam

Towar bardzo dobry. Miałam kłopoty z dostawą Pomylono adres mimo malie i telefonow nie odrazu naprawiono błąd

Plakaty świetnej jakości. Dostawa bez zarzutu. Polecam

Bardzo dobra jakość wydruku. Łatwo plakat wyprostować, nie roluje się za mocno.

Dobry kontakt z klientem. Informacje na bieżąco o statusie zamówienia. Szybka dostawa. Polecam