decormint.comOpinie

decormint.com - Sklep z obrazami, plakatami i tapetami na ścianę

Odkryj bogatą ofertę plakatów, obrazów i tapet od projektantów Decor Mint. Sklep oferuje ogromną ilość projektów, ponad 100 000 oryginalnych dekoracji ściennych. Profesjonalny wydruk w wielu rozmiarach wg preferencji klienta. Sklep z ponad 10 letnim doświadczeniem w druku i z potężnym parkiem maszyn. Dekoracje ścienne dostępne do wielu pomieszczeń i w różnych stylach wnętrzarskich.
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
ZACZERNIE 190
36-062 ZACZERNIE
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000259700
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Opinie nt. sklepu decormint.com

4.71 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu decormint.com

Świetne wykonanie, dużo wzorów do wyboru i bardzo szybka realizacja. Polecam

Jestem bardzo zadowolona.szeroki wybór, fachowość' polecam wszystkim. Agnieszka

Zamówiłam obraz na płótnie, towar zgodny z zamówieniem aczkolwiek przydałaby się informacja czy nadruk na płótnie jest matowy czy teź nie. Z uwagi na duży połysk nie nadaje się do każdego pomieszczenia (mocno odbija światło).

1 tydzień temu
W MAILU OTRZYMAŁAM DATĘ WYSYŁKI, ZADZWONIŁAM DO SERWISU PROSZĄC O WCZEŚNIEJSZĄ WYSYŁKĘ, NA DRUGI DZIEŃ OTRZYMAŁAM INFORMACJĘ, ŻE OBRAZ JUŻ WYSŁANO. SUPER OBSŁUGA. oBRAZ TEŻ JEST TAKI JAKIEGO OCZEKIWAŁAM. ZDJĘCIA NA STRONIE ODWZOROWUJĄ RZECZYWISTY OBRAZ. POLECAM MARIA

1 tydzień temu
Jestem bardzo zadowolony. Polecam

3 tygodni(e) temu
POLECAM

3 tygodni(e) temu
Przeuroczy wielkoformatowy kalendarz, pięknie wygląda w ramie. Odtąd co roku będę taki zamawiała, tym bardziej, że jakość, obsługa i dostawa, perfekcyjne.

4 tygodni(e) temu
Wszystko bardzo fajnie.

Jestem bardzo zadowolona. Plakat świetnie się prezentuje i jest bardzo dobrej jakości. Wszystko bardzo starannie zapakowane. Na pewno jeszcze skorzystam z zakupów w tym sklepie. Polecam

Jesteś bardzo zadowolona z jakości plakatu i realizacji zamowienie

Super obraz.

Towar zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony. Przesyłka szybko dostarczona-nawet mimo okresu świątecznego. Koszt przesyłki mógłby być trochę niższy, bo przy niedużej przesyłce znacząco zawyża rachunek.

JAKOŚĆ ZAKUPIONEGO TOWARU BARDZO DOBRA, OPAKOWANIE W TRANSPORCIE BARDZO SOLIDNE, POLECAM

Obrazy super, polecam

sklep godny polecenia

Pełen profesjonalizm

Dzien Dobry Tapety przyszly bardzo szybko, a dzieki przewoznikowi, sa juz we Francji. Przyjechaly dobrze zabezpieczone. Jakosc tapet wysoka, takiej oczekiwalam i wszystko jest jak najbardziej na tak :) Polecam sklep, bardzo duzy wybor tapet, kazdy znajdzie cos dla siebie. Sama mialam problem, ktore tapety wybrac, a jestem architektem ;) Dziekuje :)

Git

Kalendarz i magnesy pięknie wykonane, polecam serdecznie. :)

Plakat, super jakość, polecam :)