decormint.comOpinie

decormint.com- Logo - Opinie
decormint.com- Logo - Opinie

decormint.com - Sklep z obrazami, plakatami i tapetami na ścianę

Odkryj bogatą ofertę plakatów, obrazów i tapet od projektantów Decor Mint. Sklep oferuje ogromną ilość projektów, ponad 100 000 oryginalnych dekoracji ściennych. Profesjonalny wydruk w wielu rozmiarach wg preferencji klienta. Sklep z ponad 10 letnim doświadczeniem w druku i z potężnym parkiem maszyn. Dekoracje ścienne dostępne do wielu pomieszczeń i w różnych stylach wnętrzarskich.
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
ZACZERNIE 190
36-062 ZACZERNIE
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000259700
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Opinie nt. sklepu decormint.com

4.76/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu decormint.com

Wczoraj
wszystko ok .
Wczoraj
Tapeta przepiękna ! Nie mogę się napatrzeć rozpływam się z zachwytu. Zupełnie nowe wnętrze. Jakość styl charakter. Uwielbiam moje lemury ! Polecam każdemu!!!
Spodziewałam się wyższej jakość wydruku. Zamówiłam fototapetę na fizelinie bardzo matowy efekt.
Towar wysłany szybciej niż się tego spodziewałam. Jedyne do czego może się przyczepić, to że oczekiwałam lepszej jakości wydruku za taką cenę.
Zamawiałam obraz, ale to co otrzymałam niewiele ma wspólnego z obrazem. Fotodruk.
Generalnie ok, szybko. Spodziewalem sie fototapety pol tygodnia pozniej. Jakos w porzadku. Zdarzyl sie 1 maly odprysk, ale ledwie widoczny. Polecam
Tapety piękne, jakość tego najtańszego materiału pozytywnie mnie zaskoczyła, z montażem nie było problemu. Na pewno jeszcze coś zamówię. Chociaż do obsługi klienta i dostawy mam zastrzeżenia, bo nie dostałam odpowiedzi na maila z zapytaniem, wysłanego przed zamówieniem. I żadnej konkretnej informacji o dostawie też nie otrzymałam, dobrze że sąsiad przyjął paczkę,ktora też była mocno pognieciona.
Szybko i sprawnie. W przypadku jakichkolwiek pytań - sprawna i pomocna obsługa klienta.
Szybka wysylka, a Sam obrazek bardzo dobrej jakosci. Wart swojej ceny.
Bardzo dobra jakość. Estetyczne i dokładne wykonanie. Obrazy prezentują się na ścianie super ! Polecam.
Brak możliwości zwrotu. brak podglądu rzeczywistej wielkości tapety, w związku z czym pojawiają się niespodzianki po odbiorze towaru. brak możliwości kupna rzeczywistej próbki tapety. nie polecam
Piękna tapeta,towar dostarczony we wskazanym terminie
Sprawne zamówienie, bezproblemowa obsługa i terminowa dostawa. Towar zgodny z opisem.
wszystko zgodnie z opisem + szybko
Wszystko ok, zamówiony towar spełnia moje oczekiwania.
Plakat bardzo dobrej jakosci, bardzo dobrze zapakowany. Dotarl szybko, tak jak obiecal sklep. Polecam :)
W wyniku omyłki zamówiłam błędny rozmiar - po opłaceniu nie było opcji na zmianę nawet chwilę po złożeniu zamówienia.
Bardzo fajny plakacik, staranne zapakowany. Dobry kontakt.
szybko, sprawnie, tapeta dokładnie taka, jak na zdjęciu
Wszystko super