decormint.comOpinie

decormint.com - Sklep z obrazami, plakatami i tapetami na ścianę

Odkryj bogatą ofertę plakatów, obrazów i tapet od projektantów Decor Mint. Sklep oferuje ogromną ilość projektów, ponad 100 000 oryginalnych dekoracji ściennych. Profesjonalny wydruk w wielu rozmiarach wg preferencji klienta. Sklep z ponad 10 letnim doświadczeniem w druku i z potężnym parkiem maszyn. Dekoracje ścienne dostępne do wielu pomieszczeń i w różnych stylach wnętrzarskich.
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
ZACZERNIE 190
36-062 ZACZERNIE
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000259700
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Opinie nt. sklepu decormint.com

4.67/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu decormint.com

Wszystko w porządku, polecam.

Jestem zadowolona

Tapeta przyszła szybko, jakość bez zarzutu, wszystko ok, polecam bardzo.

2 tygodni(e) temu
Zakupiony obraz dotarł na wskazany adres jeden dzień wcześniej ( byłem mile zaskoczony bo był to prezent a okres przedświąteczny). Przesyłka dotarła w stanie idealnym i to co najważniejsze obraz dla Córki jest bardzo ładny i zrobił zamierzane super wrażenie , jestem bardzo zadowolony i polecam.

Kolory na stronie www w RGB a te z wydruku to porażka - przejaskrawienie zieleni i czerwieni na zdjęciu skończyło się zmianą kolorów piaskowca na czerwonawy brąz. Tapeta podzielona na dwa bryty ma ok 1mm biały pasek na łączeniu! - widać to a kleić n"na zakład" się flizelinowych nie da. Rozdzielczość drugiej fototapety z motywem kwiatowym marna - tapety w domach to nie billboard, oglądamy z bliska

2 tygodni(e) temu
Serdecznie polecam! Zakupy z decormint to była sama przyjemność. Szybko, sprawnie, olbrzymi wybór.

2 tygodni(e) temu
Fototapeta zgodna z zamówieniem w bardzo dobrej jakości. Dobrze, że na stronie jest instrukcja jej przyklejania.

dostawa zgodnie z umowa. towar słabo zabezpieczony. tapeta powinna byc na winieta na papierowa tubę. zagiecia na tapecie. moze znikna po naklejeniu moze nie.brzegi tapety pozagniatane tez nie byly dobrze zabezpieczone.

3 tygodni(e) temu
Jestem bardzo zadowolona zarówno z produktu jak i z serwisu :)

3 tygodni(e) temu
Piękny plakat i sprawna obsługa, polecam!

Zachęcam do korzystania.Szybko i sprawnie

Obraz pięknie wykonany, idealny z reklamą, jeżeli chodzi o nasycenie barw i oprawę. Cena odpowiednia. Szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Alina

Zamówienie dotarło szybko, lecz rama obrazu (jak na swoją cenę niezbyt solidna) poważnie uszkodzona, co w ogóle nie dziwi: brak odpowiednich zabezpieczeń, np. styropianowych nakładek na narożnikach i przesyłka zwykła, co nie zobowiązywało DPD do ostrożności.

Jestem bardzo zadowolona

Świetne wykonanie, dużo wzorów do wyboru i bardzo szybka realizacja. Polecam

Jestem bardzo zadowolona.szeroki wybór, fachowość' polecam wszystkim. Agnieszka

Zamówiłam obraz na płótnie, towar zgodny z zamówieniem aczkolwiek przydałaby się informacja czy nadruk na płótnie jest matowy czy teź nie. Z uwagi na duży połysk nie nadaje się do każdego pomieszczenia (mocno odbija światło).

W MAILU OTRZYMAŁAM DATĘ WYSYŁKI, ZADZWONIŁAM DO SERWISU PROSZĄC O WCZEŚNIEJSZĄ WYSYŁKĘ, NA DRUGI DZIEŃ OTRZYMAŁAM INFORMACJĘ, ŻE OBRAZ JUŻ WYSŁANO. SUPER OBSŁUGA. oBRAZ TEŻ JEST TAKI JAKIEGO OCZEKIWAŁAM. ZDJĘCIA NA STRONIE ODWZOROWUJĄ RZECZYWISTY OBRAZ. POLECAM MARIA

Firma DPD nie spełniła moich oczekiwań, jeśli chodzi o jakość obsługi. Kurier był bardzo nieuprzejmy, w związku z czym przekierowałam paczkę do punktu odbioru i zgłosiłam skargę na stronie firmy DPD. Sugeruję dodać możliwość wyboru rodzaju dostawy na Państwa stronie, żeby uniknąć niezadowolenia klienta, które generuje Państwa dostawca. Sam produkt super, rewelacyjna jakość plakatu :)

Jestem bardzo zadowolony. Polecam