decormint.com

Sklep z obrazami, plakatami i tapetami na ścianę

Opis
Odkryj bogatą ofertę plakatów, obrazów i tapet od projektantów Decor Mint. Sklep oferuje ogromną ilość projektów, ponad 100 000 oryginalnych dekoracji ściennych. Profesjonalny wydruk w wielu rozmiarach wg preferencji klienta. Sklep z ponad 10 letnim doświadczeniem w druku i z potężnym parkiem maszyn. Dekoracje ścienne dostępne do wielu pomieszczeń i w różnych stylach wnętrzarskich.
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
ZACZERNIE 190
36-062ZACZERNIE
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000259700
CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Opinie nt. sklepu decormint.com

4.72 / 5.00

Gwiazdki: 1

Doświadczenia innych klientów sklepu decormint.com

Zamówienie złożone w dniu 17 grudnia przekazane zostało do wysyłki dopiero (po mojej interwencji telefonicznej i mailowej) 7 stycznia, mimo początkowego info o planowanej wysyłce na 27 grudnia. Zamówiona tapeta bardzo różni się kolorem od tego co widnieje na stronie - zupełnie inne odcienie, dużo ciemniejsze.

1 tydzień temu
Jesteś bardzo zadowolona z jakości plakatu i realizacji zamowienie

Super obraz.

2 tygodni(e) temu
Długi czas oczekiwania na wysyłkę, ale warto było czekać.

Towar zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony. Przesyłka szybko dostarczona-nawet mimo okresu świątecznego. Koszt przesyłki mógłby być trochę niższy, bo przy niedużej przesyłce znacząco zawyża rachunek.

JAKOŚĆ ZAKUPIONEGO TOWARU BARDZO DOBRA, OPAKOWANIE W TRANSPORCIE BARDZO SOLIDNE, POLECAM

Obrazy super, polecam

3 tygodni(e) temu
sklep godny polecenia

4 tygodni(e) temu
Pełen profesjonalizm

Dzien Dobry Tapety przyszly bardzo szybko, a dzieki przewoznikowi, sa juz we Francji. Przyjechaly dobrze zabezpieczone. Jakosc tapet wysoka, takiej oczekiwalam i wszystko jest jak najbardziej na tak :) Polecam sklep, bardzo duzy wybor tapet, kazdy znajdzie cos dla siebie. Sama mialam problem, ktore tapety wybrac, a jestem architektem ;) Dziekuje :)

Git

Produkt dobry, opakowanie niekoniecznie, szczęśliwym trafem kurier nie zniszczył obrazka, ale sam prosił o rozpakowanie aby upewnić się, że nie ma uszkodzeń.

Kalendarz i magnesy pięknie wykonane, polecam serdecznie. :)

Firma Fedex to z mojego doświadczenia najgorsza firma kurierska Kalendarze b.fajne,tylko szkoda że jednokartkowe nie maja zaczepki do powieszenie

Plakat, super jakość, polecam :)

Zamówienie zrealizowano w ciągu 3 dni, przesyłka dobrze zapakowana, produkt świetnie wydrukowany

Kalendarz z pięknymi ilustracjami. Niestety dotarł uszkodzony, fatalny dobór firmy kurierskiej (szkoda, że nie można wybrać innych opcji dostawy). Kurier trzy razy zwracał przesyłkę do bazy, nie pomogła nawet interwencja na infolinii.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów, produkty są wysokiej jakości.

Drugi rok z rzędu kupuję kalendarz z Decor Mint. To jest to czego szukałam: piękny wygląd i super cena. Obsługa i wysyłka również niezawodna

Rewelacja, Pozdrawiam