Certyfikat dla 1000drzwi.pl

02.06.2014 r.
18.10.2017 r.

Opinie o 1000drzwi.pl

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 8 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Kontakt mailowy szybki i sprawny. Czego Pani nie wiedziała, próbowała się dowiedzieć i dawała znać. Towar dobry, solidnie zapakowany, bezpiecznie dostarczony. Długi czas realizacji zamówienia - ale każdy z moich znajomych, którzy kupowali drzwi (także z montażem) zawsze musiał długo czekać. Jednak termin maksymalny dostawy nie został przekroczony. Generalnie polecam.

Świetny kontakt ze sklepem i bardzo fajnie zrobiona strona do zamawiania drzwi. Dostawa drzwi kilka dni przed deklarowanym terminem. Polecam

4 tygodnie czekania, wszystko bez zastrzeżeń. Polecam.

w 100 polecam.

Wszystko jak najbardziej godne polecenia POLECAM

Bardzo miła obsługa.

Bardzo miła obsługa.

Mile zaskoczony kontaktem telefonicznym.Panie z którymi rozmawiałem sprawiały ,że rozmowa toczyła się w miłym klimacie ,a Ich fachowa pomoc uczyniła zakupy łatwiejszymi. Należy wspomnieć o Panach ,którzy nie odstają w miłym i fachowym podejściu do klienta.Sklep internetowy 1000drzwi polecam i polecać nie przestanę.Towar który kupywałem zawsze docierał nieuszkodzony i solidnie zapakowany.Szacunek

1000drzwi.pl opinie klientów

1000drzwi.pl

1000drzwi.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 02.06.2014 r.

Katowicka 15

43-400 Cieszyn
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:070828807
Jarosław Sobieraj
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 1000drzwi.pl.