Certyfikat dla bricoman.pl

14.11.2013 r.
13.11.2018 r.

Opinie o bricoman.pl

4.65/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 388 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 3 384 opinii.

Odbiór osobisty. Sprawna, profesjonalna obsługa

Bezproblemowa usługa, bez wymówek, że jest problem. Życzliwi sprzedawcy, oraz darmowa dostawa przy większej kwocie, czego nieoferują sklepy konkurencyjne.

polecam

Jak zawsze , wszystko w porządku

Wszystko w porządku.

Ocena byłaby maksymalna gdyby towar został jakkolwiek zapakowany. Nie została mi zaproponowana nawet żadna torebka.

Szybko, na czas i zgodnie z zamowieniem. Polecam

Jakość obsługi, termin i punktualność dostawy na wysokim poziomie.

Szybko sprawnie towar zgodny

wszystko ok

Jak zawsze, błyskawiczna realizacja, zgodnie z zamówieniem, doskonały kontakt, bardzo miła obsługa

Zakupy musiały być podzielone dwie partie, gdyż zabrakło jednego asortymentu. Obsługa bardzo miła. Wszystkie sprawy uzgadniano ze mną telefonicznie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam ten sklep, a w szczególności jego Pracowników. Szkoda, ze innych zakupów nie mogę dokonywać w tym sklepie.
Pozdrawiam,
Joanna Dembowska

Sklep sprzedaje towar którego nie posiada na stanie,mimo dokonanej już przez klienta zapłaty za produkt.

NIE POLECAM.
Niedostateczny

Odebralam osobiscie lustro ze sklepu.Niestety sposob zapakowania lustra byl bardzo zly. Obwiniecie zwykla folia spozywcza to nie jest prawidlowe zapakowanie. Utrudnilo transport. Moze moje lustro bylo za tanie aby lepiej zapakowac poniewaz obok stalodo odbioru drozsze lustro i zapakowane w karton. Informacja na jakim etapie jest zamowienie bardzo pomocne.

wszystko jest dobrze

Brykiety kiepskiej jakości rozsypyją się.

Bardzo miła obsługa.

Przy odbiorze towar nie był przygotowany.
Niedostateczny

Duży asortyment szybkie zakupy w jednym miejscu

Bardzo miły ludzi w Łodzi

Szybka i rzetelna obsługa w dziale obsługi zamówień internetowych, doskonały kontakt. Szybka, profesjonalna i punktualna dostawa.

Szybko.Sprawnie .Bez problemów.Polecam

Towar wg strony dostępny w sklepie w Jaworznie w znacznej ilości, pracownik (z widzenia z kojarzę że to nie świeży pracownik, a z dłuższym stażem) na miejscu twierdzi, że jak nie ma na półce to nie ma, nawet nie sprawdził stanów magazynowych w komputerze. Powrót do domu, zamówienie internetowe na drugi dzień odbieram towar w sklepie. To już druga taka sytuacja, pierwsza podobna rok wcześniej....

Jest dobrze ale nie rewelacyjnie

Polecam. Szybko i solidnie. Dziękuję. Następnym razem wybiorę bricoman .

Kolejny zakup bezproblemowy.

Wszystko przebiegło świetnie. Polecam sklep Bricoman.

Tydzień oczekiwania na dostawę(kartonik wielkości 20x20) a zamówione były tylko dwa produkty obydwa dostępne w sklepie www) kurier był z dnia na dzien- sprawdzałem po nr listu przewozowego.
Dostateczny

bricoman.pl odpowiada: 08.12.2017 r.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Opinię przesłaliśmy do sklepu w celu usprawnienia procesu zakupów. Pracownik sklepu skontaktuje się z Państwem w ciągu 3 dni.

Obsługa wzorowa.Szybko o sprawnie.Polecam.

Transport błyskawica. super kontakt i miła obsługa

kurier przyjechał półtorej godziny po czasie, nie uprzedzając że się spóźni

Podtrzymuję swoje poprzednie opinie

Bardzo miła obsługa :-)

Wszystko ok. Polecam

Szybka realizacja zamówienia

Zakupy przebiegły pomyślnie, szybka dostawa.

Do tej pory nie otrzymałem informacji o realizacji zamówienia i możliwości odbioru. Nie polecam.
Niedostateczny

bricoman.pl odpowiada: 08.12.2017 r.
Dziękujemy za opinię, przekazaliśmy ją do właściwego sklepu. Pracownik skontaktuje się z Państwem.

bricoman.pl opinie klientów

bricoman.pl

Materiały remontowo-budowlane

bricoman.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.11.2013 r.

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.

ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
bricoman@bricoman.pl
bricoman.pl

Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bricoman.pl.