bricoman.plOpinie

: 7 989Bardzo dobryCertyfikowany sklep

bricoman.pl- Logo - Opinie
bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.69/5.00

Opinie (1 948) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

wszystko ok - jak zwykle
OK! jak najbardziej ok!
Szybki kontakt, miła obsługa.
Jest ok
Zakupy przez sklep internetowy bez żadnych problemów.Natomiast dzień wcześniej byłem osobiście w sklepie i nie mogłem dokonać zakupów pomimo że na stronie internetowej towar był dostępny otrzymałem informację że jest wycofany
Wszystko OK.
Jestem zadowolony . Bardzo dobry kontakt . Wszystko tak jak powinno być.
Towar do odbioru w sklepie był niezgodny z opisem towaru w sklepie internetowym.
szybko,sprawnie.polecam
bardzo mila obsluga
sprawnie, polecam
Zamówienie było zlorzone przez internet z odbiorem osobistym . Dostałem informację ze jest skompletowane i czeka do odbioru. Dziś rano o 6.40 odbieram zamówienie na którym mi bardzo zależało a czasie i co słyszę od panaz obsługi ze towar na palecie jest tylko ten który mamy na sklepie resztę prosze sobie odebrać ma dziale budowlanym. Dział budowany natomiast mnie informuje prosze sobie pozbie
3 tygodnie temu zakupiłem kocioł kondensacyjny do CO + sterownik na łączną kwotę 3100 zł . Posiadam kartę VIP na którą te zakupyn zostały nabite. Dzisiaj chciałem zrealizować wartość punktów, a na moim koncie jest ich tylko 400 zamiast 3100. Proszę o wyjaśnienie mojej sprawy. -Marek
To mój ulubiony sklep budowlany
Produkt beznadziejny, obsługa bez zastrzeżeń.
Wszystko przebiegło ok.
Witam, poprosiłam sprzedawcę sklepu aby zamówienie było gotowe na nastęny dzień rano, choć w internecie wskazywali gidzinę dopiero 13:00, sklep wywiązał się wzorowo ponieważ już po godzinie od złożenia zamówienia otrzymałam smsa że towary czekają już na mnie. Bardzo dziękuję za sprawną obsługę i życzliwość. Polecam ten sklep.
Wszystko OK, dobry kontakt.
wszytko ok
Rewelacja! Kontakt z Klientem fantastyczny. Bardzo szybka dostawa. Uczynny Kierowca. Gdyby nie gruba gałąź, która zerwalaby plandekę - wjwchalby pod sama działkę na milimetry. Szczerze polecam !