Certyfikat dla bricoman.pl

14.11.2013 r.
13.11.2018 r.

Opinie o bricoman.pl

4.64/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 399 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 3 073 opinii.

Zakupy bez zarzutu, na budowlance trochę dlugie oczekiwanie na obsługę, ale generalnie ok.

Sklep online działa bez zarzutu,a i odbiór osobisty szybki i bezproblemowy.

wszystko ok towar i przesyłka

Wszystko OK

Wysyła błyskawiczna, obsługa miła i nie ma problemu z odbieraniem telefonu. Polecam

polecam:)

wszystko jak należy

Odbiór zamówienia i kontakt z klientem w pełni profesjonalny

Wszytko sprawnie zgodne z zamówieniem

Wszystko OK :)

Dowiedziałem się co i jak przed zamówieniem, potwierdziłem dostępność, zarezerwowałem transport i dokonałem zamówienia. Skutecznie i sprawnie. Następnego dnia towar dostarczony. Polecam.

Szybki kontakt i miła obsługa. Pracownik pokazał, że oferta potrafi być elastyczna, włączając produkt do listy produktów możliwych do wysyłki kurierem.

Wszystko ok. polecam.

Stan ilości płytek (w moim przypadku chodnikowych) podany na stronie internetowej sklepu Bricoman w Lublinie, które są dostępne od ręki w magazynie sklepu jest dużo niezgodny ze stanem rzeczywistym przez co potem by mieć wymaganą ilość trzeba się nastawiać na spore opóźnienia w dostawie. Poza tym w moim przypadku był mały wybór doboru innych płytek - wszystkie inne były dużo droższe.
Dostateczny

jestem zadowolony

troszkę chaosu, ale opanowane

Strefa odbioru towaru zastawiona różnymi sprzętami - kosiarki, podnośnik do karton-gipsu. Ciężko wyjąć z niej towar, zwłaszcza, jeśli są to ciężkie płytki.

zachęcam do zakupów przez internet

Wygodne zakupy i szybka dostawa

Jedna osoba na stanowisku "Informacji" to trochę za mało. Czekałem na fakturę ponad pół godziny.

Szybko, konkretnie w dobrej cenie.

Szybka wysyłka, towar zgodnie z zamówieniem

Szybka realizacja zamówienia. Natychmiastowa dostawa. Polecam.

Szybko, fachowo, bez zbędnych formalności.
Tak powinien działać każdy sklep internetowy.

brak współpracy między działami

Zdecydowanie polecam, dobre ceny, świetna obsługa i możliwość negocjacji przy wiekszych zakupach.

szybka obsługa, zero problemów, polecam

zamowienie przez internet zrealizowane na czas.

Jak zwykle szybko i sprawnie

Super szybko naszykowany towar z zamówienia.
Bardzo dobra obsługa

Szybka i profesjonalna obsluga. Polecam.

Mało personelu w sklepie, brak wiarygodnej informacji dotyczącej kosztów transportu:
może wyjdzie 30 a może 60 zł, personel nie potrafił dokładnie określić odległości i kosztów po adresie. Za przekroczenie 2 km. miałem zapłacić podwójną stawkę za transport chociaż wcześniej płaciłem niższą kwotę.Kierowca spóźniony 30 minut po podanym przedziale godzinowym.
Kierowca uprzejmy.
Dostateczny

Szybko, sprawnie, cena bardzo dobra.

Witam, zakupilem jakis czas temu brame z furtka polbram klara w zestawie. Przy zakupie nie bylo prawej furtki, miala ona byc dostarczona do mnie juz dawno temu, zaraz przy dostawie na sklep. Nikt nawet nie zatelefonowal.
Niedostateczny

Podziękowania dla Pana Marcina K. na ul. Połczyńska 121/125 za fachową i szybką obsługę zamówionego towaru.

Sprzęt częściowo złożony jednak lepiej sprawdzić wszystkie śruby przed uruchomieniem. Niestety śruby wewnątrz piły tez. Prowadnica którą powinna być dokrecona mocno przez producenta odkrecila się po pół godziny pracy odbierając o tarcze.... Dobrze ze osoba która ciela miała pojęcie co się dzieje. Co do serwisu mam nadzieje ze nie będę musiał korzystać.

bricoman.pl opinie klientów

bricoman.pl

Materiały remontowo-budowlane

bricoman.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.11.2013 r.

To nowoczesny sklep internetowy remontowo-budowlany, który ma w ofercie kilkanaście tysięcy produktów z branży budowlanej dostępnych od ręki. Odbiór osobisty, Transport Bricoman do 1,5 tony oraz przesyłki DHL. Wszystko na budowę oraz remont.

ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
bricoman@bricoman.pl
bricoman.pl

Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bricoman.pl.