bricoman.plOpinie

: 6 629Bardzo dobryCertyfikowany sklep

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.68 / 5.00

Opinie (1 387) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

Wczoraj
W związku z pandemią COVID 19 celowo dokonałem zakupów online oraz zapłaciłem przelewem aby jak najkrócej być w sklepie. Niestety. Po pierwsze pomimo otrzymania SMS iż zamówienie jest gotowe do odbioru, po przybyciu na magazyn okazało się, że część trzeba skompletować. Odesłano mnie do POKu i znów na magazyn. Następnie znów do POKu i do kasy odebrać fv. Obsługa uprzejma i miła ale coś tu nie gra.

Wczoraj
Zamówienie online bardzo szybko bardzo sprawnie, dzwonią i umawiają. Tylko towar dość słabej jakości, ja bym krzywych desek nie wybrał, na szczęście wziąłem więcej i jest jeszcze z czego wybierać.

Wczoraj
W dobie pandemii złożyłam opłacone (!) zamówienie on-line z odbiorem osobistym licząc, że ograniczy to czas kontaktu z innymi osobami. Mocno się przeliczyłam. Musiałam wejść do sklepu, stanąć w kolejce, gdy dotarłam do kasy, okazało się, że pani kasjerka (nie jej wina!) musiała nie tylko wczytać każdy towar, ale jeszcze odnaleźć go i odhaczyć na spisie towarów. Całość trwała 2x dłużej niż zwykl

1 dzień temu
Zakup online, paczka gotowa duzo przed czasem. Towar odebrany szybko.

69 zł za transport 3 przedmiotów 2km dalej? To chyba trochę przesada?

Błyskawiczna dostawa i dobry kontakt

Szybki i sprawny zakup oraz transport.

W trudnej sytuacji firma działa super w przeciwieństwie do niektórych nieodpowiedzialnych klientów.Dziękuję i pełnego bezpieczeństwa życzę.Jurek K

1 dzień temu
Zamówienie z odbiorem osobistym, mimo iż wszystko było przygotowane to i tak trzeba było przełożyć sobie na wózek i w kasie wszystko było jeszcze raz przekładane w celu zeskanowania. Myślałem, że wejdę i zaraz wyjadę pełnym wózkiem, a tak nie było. Za to obsługa super.

towar zgodny nie było problemów z odbiorem choć byłem szybciej jak wskazałem Dzieki

wszystko ok

Pierwszy raz korzystałam z zakupów przez internet w firmie Bricoman. Jestem zachwycona zarówno obsługą przez pracowników sklepu jak również szybkością dostawy i rozladunkiem przez kierowcę. Brawo!

Szybka i bezproblemowa dostawa

Polecam sklep, duży wybór asortymentu

Zamówienie internetowe szybko skonpletowane, mały błąd natychmiast skorygowany przy odbiorze w markecie. Sympatyczna obsługa Polecam :)

Błyskawiczny kontakt realizacja zamówienia (online). Towar zgodny z opisem. Polecam.

robię zakupy w Bricoman Łódź Przybyszewskiego z mniejszą lub większą częstotliwością od lipca 2019. Fachowa, cierpliwa obsługa, transporty realizowane na czas. Ostatnie zakupy przez internet również z opcją transportu bez najmniejszego zarzutu. Polecam sklep z bogatą ofertą budowlaną i super fajną obsługą.

Wszysto ok. Ale samochód mógłby mieć opuszczaną platformę i paleciak na wyposażeniu aby można było podwozić towar bliżej budynku

Zamówiłem w Bricomanie panele podłogowe. Doskonała jakość obsługi klienta. Pan, do którego dzwoniłem był niezwykle pomocny przy omawianiu szczegółów dostawy. Towar dostałem na następny dzień, mimo, że sklep miał wtedy bardzo dużo zamówień. Tak się zdobywa klientów! Jak następnym razem będę szukał czegoś do mieszkania zajrzę do Bricomana w pierwszej kolejności.