bricoman.plOpinie

bricoman.pl- Logo - Opinie
bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.70/5.00

Opinie (1 904) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Jedna gorzka uwaga - zamówiłem towar z dostawą do domu i chciałem jednocześnie zwrócić 2 palety. Niestety okazało się, że musiałbym jeszcze raz opłacić transport - 2 palety koszt 60pln, transport 85pln.... Dziwną macie politykę - przecież, gdyby zwrot palet na powrocie byłby robiony w ramach wykupionego już przecież transportu, zachęciłoby to klientów do ponownych zakupów u was a nie u konkurencji
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Tragedia! Dostawę ustalaną TELEFONICZNIE źle zapisano - dodatkowo mi wpierano, że internetowo zaznaczyłam dostawę w godz. 11-14 (mimo, że nie było takiej opcji przy zamówieniu). Dostawa zamiast do 11 przyjechała o 13:20 przez co nie miał mi kto jej przenieść a dostawca tylko wystawił rzeczy z auta. Oczywiście z przyjęciem gotówki też był problem, bo Pan chciał kartą i rachunek tak wystawili. Drama
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
wszystko ok
Jedyne moje małe zastrzeżenie do kierowcy transportu Bricoman, aby uprzedzał, że jedzie, bo zaskoczył mnie w bardzo niedogodnej chwili, że już jest na miejscu. Poza tym bardzo pomocny, bo przez tą sytuacje nie miałam nikogo do pomocy przy wnoszeniu. Towar ok.
Kupiłem umywalkę FREYA z szafką 43% taniej niż w Castoramie,kompakt wc Cersanit Colour 10% taniej niż w Leroy-u.Zaoszczędziłem ok.200 zł.! Obsługa miła,bez kolejek - oby tak dalej
wszystko ok, towar zamówiony prze z internet, w ciągu kilku godzin został skompletowany i dostałem informację, że gotowy do odbioru. Odbierałem sam - bez problemów. POLECAM
Niesamowita logistyczna sprawność sklepu, zamówiłem ocieplenie w niedzielę wieczorem, w poniedziałek rano towar został dowieziony. Bardzo dziękuję i polecam. 10/10.
Byly problemy z reklamacją i formą jej realizacji. Sprawa została zakończona pomyślnie z miłym akcentem przeprosin i zadośćuczynienia że strony sklepu .
Wszystko ok, tak jak trzeba. Wczoraj wieczorem zamówienie internetowe zrobiłem, a dziś powiadomienie , że jest już gotowe do odbioru
Towar dobrej jakości, szybka dostawa. Czekałam 10-15 min zanim ktokolwiek z obsługi w ogóle podszedł do okienka odbioru.
Ekspresowy kontakt z klientem w celu ustalenia czasu dostawy, dostawa sprawna i szybka. Polecam bricoman
Jedyny sklep w którym mogłem kupić to co potrzebowałem w jednym miejscu. Ceny umiarkowane.Polecam.
Bardzo fajny, ułożony sklep. Obsługa zawsze pomocna, uśmiechnięta. Warto udać się na zakupy.
Wzystkie pracowniku który zajmuje klientem jest bardzo profesjonalnie Dziękuję bardzo
W branży hydraulicznej niestety zdarzają się braki rozmiarowe niektórych asortymentów
Szybki kontakt w celu ustalenia dostawy. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
Super i dobre informacje na stronie ani ściema że towar jest a faktycznie brak.
Bardzo miła i pomocna obsługa, przez co zakupy on-line nie są problemem.
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i bez problemów.
Towar dostarczony szybko na czas i zgodnie z zamówieniem.
Naprawdę sprawna i miła obsługa zamówienia przez telefon.
Towar odebrany w dniu złożenia zamówienia, polecam!