bricoman.plOpinie

: 7 581Bardzo dobryCertyfikowany sklep

bricoman.pl- Logo - Opinie
bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.70/5.00

Opinie (1 953) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

Wczoraj
Szybka dostępność zamówionego towaru, szybka komunikacja
Wczoraj
Zamówienie internetowe zrealizowane w sposób bardzo dobry. Przy załadunku towaru pomocny pracownik sklepu. Miła i rzeczowa pomoc - polecam innym. Pozdrawiam Marek.
Polecam!
Wczoraj
Towar kompletny, dostawa w porządku, kontakt ze strony sklepu w porządku.
Wczoraj
Był to mój pierwszy zakup z dostawą do domu. W dniu zamówienia skontaktował się ze mną pracownik sklepu , potwierdził zamówienie oraz umówił dostawę. Kierowca powiadomił mnie na godzinę przed przyjazdem i chętnie pomagał przy rozładunku. Polecam zarówno ze względu na profesjonalną obsługę jak również jakość towaru.
Wczoraj
Nigdy nie było takiej sytuacji bym sprawy nie załatwił od ręki. Towar na czas lub wcześniej. Brakuje w koszyku jednak informacji lub nawet powiadomienia o towarze pozostawionym wcześniej w koszyku. Często przez przypadek przewożone są rzeczy których nie chciałem zamawiać. Reszta super!
Wczoraj
Dzień Dobry. Dziękuję serdecznie za realizację zamówienia. Wszystko w jak najlepszym porządku. Obsługa klienta na najwyższym poziomie Pozdrawiam Marek
Sklep który ma uaktualnioną stronę. Co w internecie to w magazynie. Brawo super.
Bardzo szybkie przygotowanie towaru
Odbiór zamówień szybki i bezpieczny - polecam
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia. Mimo, iż składałam je wczesnym wieczorem, jeszcze tego samego dnia się ze mną skontaktowano celem ustalenia najlepszego dla mnie terminu dostawy.
Szybka wysyłka..
Obsluga reklamacji i odbior OPLACONEGO zamówienia w jednym punkcie to nieporozumienie. Co z tego ze towar czekal skompletowany jak musialem czekać az 3 osoby cos zareklamuja. Szybciej sam bym pozbieral ze skelpu towar
Polecam. Profesjonalne podejście i bardzo dobra obsługa.
Zgodne z zamówieniem, sprawdza się w użytkowaniu
Miła pani nie miły pan w informacji tel bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie
Bateria w bardzo dobrej cenie. Szybka dostawa. Polecam.
Towar w dobrym stanie, szybka realizacja zamówienia.
Zgodnie z zamówieniem.