Certyfikat dla bricoman.pl

14.11.2013 r.
13.11.2018 r.

Opinie o bricoman.pl

4.64/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 408 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 3 091 opinii.

Sprawnie i szybko polecam

Kupiłem nóż do płyt k-g Blade Runner. Cena na prawdę konkurencyjna, biła nawet znany portal aukcyjny. Szybka wysyłka kurierem DHL. Polecam

Wszystko OK

wszystko w porządku, transakcja udana

wszystko w porządku

Odbiór towaru poszedł sprawnie i szybko...Polecam

Dostawa ok, dobry kontakt z kierowca i szybki wyladunek. Co do towaru to nie wiem, bo plytki będą kladzione za 2 miesiace.

Wszystko OK

realizacja zamówienia bardzo sprawna, odbiór był osobisty bez problemów, odkurzacz sam wybierałem więc musi być OK.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi.
Polecam.

Dwa worki ekoroszku dojechaly rozerwane. Poza tym ok. Kierowca pomocny i sympatyczny. Umawianie dostawy tez bardzo sprawne.

Ok.

Szkoda słów.
Mierny

bricoman.pl odpowiada: 26.09.2017 r.
Dziękujemy za opinię, przekazaliśmy ją do właściwego sklepu. W ciągu 3 dni skontaktuje się z Państwem pracownik.

. SZYBKA I SPRAWNA TRANSAKCJA, DOBRY KONTAKT-POLECAM"

Wysyłka bardzo szybka i wszystko mega sprawnie przebiegło

Szybko i sprawnie.

Obsługa bardzo miła potrafi doradzić w wielu sprawach.

Jestem pod wrażeniem obsługi klienta - miło, szybko, profesjonalnie. Szczerze polecam, bo ja będę wracać...

Udane zakupy; jedna z 36 płyt OSB miała ułamany róg, ale poza tym drobiazgiem wszystko ok

Ok polecam

Zakupy bez zarzutu, na budowlance trochę dlugie oczekiwanie na obsługę, ale generalnie ok.

Sklep online działa bez zarzutu,a i odbiór osobisty szybki i bezproblemowy.

wszystko ok towar i przesyłka

Wszystko OK

Wysyła błyskawiczna, obsługa miła i nie ma problemu z odbieraniem telefonu. Polecam

polecam:)

wszystko jak należy

Odbiór zamówienia i kontakt z klientem w pełni profesjonalny

Wszytko sprawnie zgodne z zamówieniem

Wszystko OK :)

Dowiedziałem się co i jak przed zamówieniem, potwierdziłem dostępność, zarezerwowałem transport i dokonałem zamówienia. Skutecznie i sprawnie. Następnego dnia towar dostarczony. Polecam.

Szybki kontakt i miła obsługa. Pracownik pokazał, że oferta potrafi być elastyczna, włączając produkt do listy produktów możliwych do wysyłki kurierem.

Wszystko ok. polecam.

Stan ilości płytek (w moim przypadku chodnikowych) podany na stronie internetowej sklepu Bricoman w Lublinie, które są dostępne od ręki w magazynie sklepu jest dużo niezgodny ze stanem rzeczywistym przez co potem by mieć wymaganą ilość trzeba się nastawiać na spore opóźnienia w dostawie. Poza tym w moim przypadku był mały wybór doboru innych płytek - wszystkie inne były dużo droższe.
Dostateczny

jestem zadowolony

troszkę chaosu, ale opanowane

Strefa odbioru towaru zastawiona różnymi sprzętami - kosiarki, podnośnik do karton-gipsu. Ciężko wyjąć z niej towar, zwłaszcza, jeśli są to ciężkie płytki.

zachęcam do zakupów przez internet

bricoman.pl opinie klientów

bricoman.pl

Materiały remontowo-budowlane

bricoman.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.11.2013 r.

To nowoczesny sklep internetowy remontowo-budowlany, który ma w ofercie kilkanaście tysięcy produktów z branży budowlanej dostępnych od ręki. Odbiór osobisty, Transport Bricoman do 1,5 tony oraz przesyłki DHL. Wszystko na budowę oraz remont.

ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
bricoman@bricoman.pl
bricoman.pl

Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bricoman.pl.