bricoman.plOpinie

bricoman.pl- Logo - Opinie
bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.70/5.00

Opinie (1 800) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Jedna gorzka uwaga - zamówiłem towar z dostawą do domu i chciałem jednocześnie zwrócić 2 palety. Niestety okazało się, że musiałbym jeszcze raz opłacić transport - 2 palety koszt 60pln, transport 85pln.... Dziwną macie politykę - przecież, gdyby zwrot palet na powrocie byłby robiony w ramach wykupionego już przecież transportu, zachęciłoby to klientów do ponownych zakupów u was a nie u konkurencji
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Zamówienie przez internet i info o odbiorze w miarę OK. Fatalnie z odbiorem. Nie po to zamawiałem towar przez internet, aby stać w ogromnej kolejce klientów kupujących w sklepie. Obsługa w punkcie odbioru w miarę OK. Obsługa w dziale budowlanym gdzie mnie skierowano pod odbiór zaprawy nie była zainteresowana rozwiązaniem mojego problemu. Jeżeli będzie zainteresowanie prześlę dokładny opis sytuacji
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Polecam.
Oki
Obsługa zasłania się procedurami a towar na magazynie nie jest dobrze przechowywany. Po otwarciu towaru w domu(nikt na miejscu nie proponował sprawdzenia) okazało się, że obudowa jest wgnieciona.Towaru nie można oddać mimo, że mam na to 14 dni, bo wgnieciony, mogą uznać tylko reklamację, a to będzie jak wiadomo trwało. Radzę sprawdzać towar przed kupnem, choćby pracownik miał to robić cały dzień.
Brak kontaktu ze strony sklepu. Nikt nie odpisuje na maile. W pierwszej rozmowie telefonicznej (z mojej inicjatywy) Pan z obsługi nie był w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie. W kolejnej rozmowie (również mój tel.) obiecano wysyłkę towaru następnego dnia - a dokonano dopiero 6 dni później (10 dni po zamówieniu). Sam towar marnej jakości (jest różnica między produkcją w Chinach a na Tajwanie).
Nie polecam sklepu. Zamówiłem Bahco zestaw kluczy, przedmiot okazał się z wystawy. Na stronie sklepu nie było takiej informacji, walizka miała być kompletna. Okazało się że brakuje przegrody, która zabezpiecza klucze podczas przenoszenia. Pani obsługująca mnie oświadczyła, że nie wie czy znajdzie przegrodę.Po około 10 min. znalazła na zapleczu. Dobrze, że zamówiłem z odbiorem osobistym.
Szkoda, że nie można ocenić samego sklepu www - działa tragicznie, wyszukiwarka potrafi zniknąć, kategoryzacja produktów jest czasami niedorzeczna (np. kategoria farb m.in. do drewna nie ma podkategorii: farby do drewna), koszyk (sesja użytkownika) standardowo resetuje się o północy więc nie zapamiętuje produktów. Polecam zatrudnić agencję UX i wykonać audyt użyteczności. Reszta na 5/5, polecam.
Dział sanitarny i kafelek - bardzo fajna i fachowa obsluga. Zamówienie telefoniczne bardzo szybkie, pan od zamowień internetowych bardzo pomocny. Panie w punkcie zamawiania transportu, mimo długiej kolejki i późnej godziny miłe i pomocne. Mimo trudnego dojazdu autobusem, wolałam jechać do was, bo wiedzialam, że kupię co potrzeba i uzyskam pomoc. Dowóz też na 5.
Transport przyjeżdża zawsze na czas i na pace mają to co trzeba- porządni kierowcy! Nawet jak zdarzy mi się o pogańskiej 20:45 zadzwonić do sklepu żeby zmienić coś w zamówieniu to przez telefon sprawnie miło i profesjonalnie wszystko da się załatwić. no wiadomo materiały dobre. Same plusy także polecam korzystanie ze sklepu na białowieskiej
Jedyne moje małe zastrzeżenie do kierowcy transportu Bricoman, aby uprzedzał, że jedzie, bo zaskoczył mnie w bardzo niedogodnej chwili, że już jest na miejscu. Poza tym bardzo pomocny, bo przez tą sytuacje nie miałam nikogo do pomocy przy wnoszeniu. Towar ok.
Zamówiłem drobny przedmiot, ale dzięki temu uniknąłem poszukiwania go w wielkiej hali sklepowej. Oszczędziłem więc czas i sobie zmęczenia, a sam odbiór zamówienia poszedł bardzo sprawnie. Każdemu mogę to polecić, komu zależy na szybkich zakupach...
Kupiłem węgiel przez telefon, uzgodnienia z działem zamówień jasno i konkretnie ustalono i tak zamówienie zostało zrealizowane, kierowca realizujący transport przyjemny w kontakcie, starający się spełnić prośbę co do miejsca wyładunku.
Dla mnie wzór! Wszystko przebiegło pomyślnie. Uwzględniono dodatkowe zamówienie i dołączono je do istniejącego (z transportem). Potwierdzenie przybycia z lekkim wyprzedzeniem, żeby można się było przygotować.
Bardzo fachowa pomoc! Konkurencyjne ceny produktów i w przypadku zwrotu towaru konsultacji bardzo mili i pomocni. Nie ma najmniejszego problemu ze zwrotem środków. Polecam serdecznie ten sklep.
Kupiłem umywalkę FREYA z szafką 43% taniej niż w Castoramie,kompakt wc Cersanit Colour 10% taniej niż w Leroy-u.Zaoszczędziłem ok.200 zł.! Obsługa miła,bez kolejek - oby tak dalej
Zamówiony towar dotarł bardzo szybko dzięki bardzo kompetentnej i zaangażowanej obsłudze ds transportu oraz Panu kierowcy. Wszystko dotarło zgodnie z zamówieniem on-line.
4 gwiazdki za obsługę, ponieważ musiałam trochę poczekać, żeby ktoś w ogóle poszedł do mnie, abym mogła odebrać zamówienie, mimo że były dwie Panie, całkowicie wolne.
Bardzo dobra obsługa - świetny kontakt. Towar zgodny z opisem (betoniarka 165 l) . Najtaniej ze wszystkich marketów budowlanych w mojej okolicy. Polecam.