bricoman.plOpinie

bricoman.pl- Logo - Opinie
bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.70/5.00

Opinie (1 800) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Jedna gorzka uwaga - zamówiłem towar z dostawą do domu i chciałem jednocześnie zwrócić 2 palety. Niestety okazało się, że musiałbym jeszcze raz opłacić transport - 2 palety koszt 60pln, transport 85pln.... Dziwną macie politykę - przecież, gdyby zwrot palet na powrocie byłby robiony w ramach wykupionego już przecież transportu, zachęciłoby to klientów do ponownych zakupów u was a nie u konkurencji
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Zamówienie przez internet i info o odbiorze w miarę OK. Fatalnie z odbiorem. Nie po to zamawiałem towar przez internet, aby stać w ogromnej kolejce klientów kupujących w sklepie. Obsługa w punkcie odbioru w miarę OK. Obsługa w dziale budowlanym gdzie mnie skierowano pod odbiór zaprawy nie była zainteresowana rozwiązaniem mojego problemu. Jeżeli będzie zainteresowanie prześlę dokładny opis sytuacji
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Byly problemy z reklamacją i formą jej realizacji. Sprawa została zakończona pomyślnie z miłym akcentem przeprosin i zadośćuczynienia że strony sklepu .
Bardzo szybka realizacja, zapomniałem portfela i zrobiłem szybko zamówienie przez telefon, opłaciłem i po około 5 minutach mogłem odebrać towar
Jestem bardzo zadowolona, miła i pomoc obsługa. Życzliwi ludzie. Nawet jak człowiek popełni błąd, bardzo uprzejmi. Dziękuję za wyrozumiałość.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi , a w szczególności , że Pan zapakował 10 worków betonu do mojego samochodu, to niestety rzadkość.
Bardzo zyczliwy i konkretny Pan który doradzał na infolinii w dziale zamówień. Pomoc nieoceniona. Sklep na 5+. Pozdrawiam Ania
Wspolpraca z pracownikami Bricoman super. Bardzo pomocni i kompetentni. Dziękuję. Napewno jeszcze wrócę do zakupów w Bricoman.
Towar dobrej jakości, szybka dostawa. Czekałam 10-15 min zanim ktokolwiek z obsługi w ogóle podszedł do okienka odbioru.
Wszystko było super, może byłoby dobrą opcją mieć wózek transportowy, żeby ułatwić klientom transport do materiałów.
Witam ,policzono za dwa transporty a zamówienie przyjechało jednym samochodem ..... Ale i tak jestem zadowolony
Ekspresowy kontakt z klientem w celu ustalenia czasu dostawy, dostawa sprawna i szybka. Polecam bricoman
Jedyny sklep w którym mogłem kupić to co potrzebowałem w jednym miejscu. Ceny umiarkowane.Polecam.
Personel wyjątkowo pomocny. I Pan który realizował zamówienie i Pani w informacji. Super obsługa.
Bardzo fajny, ułożony sklep. Obsługa zawsze pomocna, uśmiechnięta. Warto udać się na zakupy.
Super i dobre informacje na stronie ani ściema że towar jest a faktycznie brak.
Opakowanie było otwarte, przez co antena była niestabilna w transporcie.
obsługa bardzo życzliwa i pomocna, towar zgodny z zamówieniem, polecam!
Całkowite zadowolenie z dokonanych zakupów. Bricoman godny polecenia.
Wszystko przebiegało bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa telefoniczna
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i bez problemów.
Profesjonalna obsługa. Przystępne ceny. Polecam ten sklep.