bricoman.plOpinie

bricoman.pl- Logo - Opinie
bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.70/5.00

Opinie (1 800) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Jedna gorzka uwaga - zamówiłem towar z dostawą do domu i chciałem jednocześnie zwrócić 2 palety. Niestety okazało się, że musiałbym jeszcze raz opłacić transport - 2 palety koszt 60pln, transport 85pln.... Dziwną macie politykę - przecież, gdyby zwrot palet na powrocie byłby robiony w ramach wykupionego już przecież transportu, zachęciłoby to klientów do ponownych zakupów u was a nie u konkurencji
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Zamówienie przez internet i info o odbiorze w miarę OK. Fatalnie z odbiorem. Nie po to zamawiałem towar przez internet, aby stać w ogromnej kolejce klientów kupujących w sklepie. Obsługa w punkcie odbioru w miarę OK. Obsługa w dziale budowlanym gdzie mnie skierowano pod odbiór zaprawy nie była zainteresowana rozwiązaniem mojego problemu. Jeżeli będzie zainteresowanie prześlę dokładny opis sytuacji
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Obsługa zasłania się procedurami a towar na magazynie nie jest dobrze przechowywany. Po otwarciu towaru w domu(nikt na miejscu nie proponował sprawdzenia) okazało się, że obudowa jest wgnieciona.Towaru nie można oddać mimo, że mam na to 14 dni, bo wgnieciony, mogą uznać tylko reklamację, a to będzie jak wiadomo trwało. Radzę sprawdzać towar przed kupnem, choćby pracownik miał to robić cały dzień.
Brak kontaktu ze strony sklepu. Nikt nie odpisuje na maile. W pierwszej rozmowie telefonicznej (z mojej inicjatywy) Pan z obsługi nie był w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie. W kolejnej rozmowie (również mój tel.) obiecano wysyłkę towaru następnego dnia - a dokonano dopiero 6 dni później (10 dni po zamówieniu). Sam towar marnej jakości (jest różnica między produkcją w Chinach a na Tajwanie).
Nie polecam sklepu. Zamówiłem Bahco zestaw kluczy, przedmiot okazał się z wystawy. Na stronie sklepu nie było takiej informacji, walizka miała być kompletna. Okazało się że brakuje przegrody, która zabezpiecza klucze podczas przenoszenia. Pani obsługująca mnie oświadczyła, że nie wie czy znajdzie przegrodę.Po około 10 min. znalazła na zapleczu. Dobrze, że zamówiłem z odbiorem osobistym.
Towaru nie otrzymałem - brak odpowiedniej ilości w sklepie, zwrot pieniędzy szybko, ale nie oddano mi 19zł za wysyłkę, której przecież nie otrzymałem.
Do tych pory nie ma towaru zamówionego 2x razy byłam w sklepie po odbiór, skandal, jestem nie zadowolona :((
Nie polecam ! Najpierw dostaje mejela by odbierać towar , parę minut później , że jednak nie ma tego towaru .
Przygotowanie towaru do wysyłki i transport wysoce niesatysfakcjonujące. Przy kosztach transportu - 99,00 zł za przesyłkę składającą się z kawałka blachy 600x1000x0.5 cm, pary nożyc oraz 40 szt. blachowkrętów - odmówiono wniesienia przesyłki na I piętro. Co więcej blachowkręty (4 rodzaje) zostały dostarczone w nieoznakowanych, otwartych torbach foliowych, Blacha i nożyce luzem. Senior 65+ Jedyn
Zamówienie dokonane i opłacone online. W rozmowie telefonicznej zostałem poinformowany, iż zamówienie będzie czekało w koszyku lub wózku o ustalonej godzinie a tak nie było. Zamówienie było kompletowane kiedy przyszedłem po odbiór bo jak to stwierdził pracownik sklepu '' zamówienie zaginęło''. Zamówione rzeczy zostały mi wręczone luzem. Poza tym opis produktów na stronie mało przejrzysty.
w ofercie internetowej są przyłbice z polietylenową szybą. po zamówieniu 2 sztuk i opłaceniu telefon następnego dnia 8 rano, że nie mogą wysłać, bo ograniczenia itp. Ok, rozumiem, tłumaczę ,że żona jest lekarzem, a jej firma nie zapewnia takich osłon, facet, że nic mi nie poradzi na to. 5 minut później zamówiłem w firmie PIech-Pol 5 sztuk, bez problemu i już mamy je w domu.
24.04.20r odebralam zamowienie internetowe. Z racji tego ze zamowienie bylo spore nie sposob bylo yo zliczyc na miejscu. Pracownik rzyszedl podstawil i odszedl. Maz zaladowal ochrona jako tako zerknela i wydawaloby sie ok. Nastepnego dnia tj.25 podczas rozladunkunokazalo sie ze dostalismy 3kolanka mniej i 2 leje spustowe mniej. Oczywiscie bede skladax pisemna reklamację
Pomimo posiadania artykułu na stanie według strony internetowej wciska się inny dużo droższy produkt i tłumaczy iż nie ma podstawowego na stanie oraz że nigdy nie będzie, błędy błędy błędy - nikt nie panuje nad niczym co stanowczo wprowadza klienta w błąd narażając na dodatkowe niepotrzebne koszta co za tym idzie strona internetowa jest bezwartościowa.
Nie polecam korzystania ze sklepu internetowego Bricoman. Dostarczono mi towar inny niż zamówiony, a reklamacja jest bardzo utrudniona. Pracownicy sklepu stacjonarnego w Poznaniu odmawiają przyjęcia reklamacji. Trzeba więc tracić czas na samodzielne organizowanie wysyłki niezgodnego z umową produktu. Nie istnieje w ogóle obsługa klienta w tym zakresie.
Informacja, że towar jest gotowy do odbioru, pojawiła się kilka minut po złożeniu zamówienia (termin odbioru był ustalony na g. 19.00 następnego dnia), ale cóż z tego! Jadę przez calutką Warszawę, aby odebrać umywalkę, a na miejscu okazuje się, że jest ona poobijana!!! ZERO SZACUNKU DLA KLIENTA!!! STANOWCZO NIE POLECAM ZAKUPÓW W BRICOMANIE!!!
TOTALNI OSZU ... !!! Kupiłem palete gresu w sklepie internetowym w środku palety było otwarte pudełko i brakowało płytek Uważajcie bo nie pisza ze płytki sa w 2 gatunku . Na opakowaniu trzeba się dobrze znać zeby zobaczyć a sprzedają w cenie 1 gatunku Podczas układania płytki każda krzywa i nie trzymają wymiarów TOTALNA KLĘSKA !!!!
Błędna skompletowane zamówienie. Zostały zamówione lewe z futryna, takie są w zamówieniu I na etykiecie a w kartonie znajdują się drzwi prawe. Niekompetencja firmy komplikuje mi remont, wydłuża czas I koszty, kto teraz ma odebrać te drzwi skoro są rozpakowane i zapłacić za transport? Jutro rozpoczynam proces reklamacyjny
Niestety zlecenie nie zostało zrealizowane w całości. Brak towaru w zamówionej ilości -brak powiadomienia o niemożności zrealizowania zlecenia. Pracownik szukał towaru na placu materiałów budowlanych po moim przyjeździe do sklepu ( zamówienie było z opcją osobistego odbioru towaru w sklepie ).
Masakryczny sklep. W skrócie: Zamówiłem 8 pozycji internetowo do odbioru osobistego. Z 8 sztuk zgadzała się JEDNA pozycja... Poza tym poprosiłem w zamówieniu o proste deski, bez sęków. Deski były krzywe i wszystkie miały sęki. Nigdy więcej nie odwiedzę tego sklepu.
Leniwa obsługa. Towar z jednego działu pakowany 3 dni. Co normalnemu człowiekowi zajmuje ok 15 min. Oferują towar,którego nie ma. Na stronie towar jest a potem okazuje się,że nie ma. Marna jakość obsługi oraz towaru.
Towar uszkodzony, sklejony taśmą, wyglądało jakby był zbierany z różnych miejsc. Każda paczka zawierała inną liczbę boazerii. Na pytanie dlaczego tak to wyglada sprzedawca odpowiedział ze nie musimy tego kupować.
Niestety maseczki mimo ze byly na sklepie internetowym dostępne okazało się że fizycznie ich nie ma. Gdyby nie to ze zadzwoniłem do dziś nikt by mnie o tym nie poinformował