bricoman.plOpinie

bricoman.pl- Logo - Opinie
bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.70/5.00

Opinie (1 800) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Jedna gorzka uwaga - zamówiłem towar z dostawą do domu i chciałem jednocześnie zwrócić 2 palety. Niestety okazało się, że musiałbym jeszcze raz opłacić transport - 2 palety koszt 60pln, transport 85pln.... Dziwną macie politykę - przecież, gdyby zwrot palet na powrocie byłby robiony w ramach wykupionego już przecież transportu, zachęciłoby to klientów do ponownych zakupów u was a nie u konkurencji
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Zamówienie przez internet i info o odbiorze w miarę OK. Fatalnie z odbiorem. Nie po to zamawiałem towar przez internet, aby stać w ogromnej kolejce klientów kupujących w sklepie. Obsługa w punkcie odbioru w miarę OK. Obsługa w dziale budowlanym gdzie mnie skierowano pod odbiór zaprawy nie była zainteresowana rozwiązaniem mojego problemu. Jeżeli będzie zainteresowanie prześlę dokładny opis sytuacji
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Tragedia! Dostawę ustalaną TELEFONICZNIE źle zapisano - dodatkowo mi wpierano, że internetowo zaznaczyłam dostawę w godz. 11-14 (mimo, że nie było takiej opcji przy zamówieniu). Dostawa zamiast do 11 przyjechała o 13:20 przez co nie miał mi kto jej przenieść a dostawca tylko wystawił rzeczy z auta. Oczywiście z przyjęciem gotówki też był problem, bo Pan chciał kartą i rachunek tak wystawili. Drama
Towar został zamówiony w piątek przez internet, wpłata natychmiast po zamówieni. Po przyjeździe do sklepu naszykowano zamówienie, ale nic poza tym...... Pracownik nie przygotowany, po 30 min szukania wpłaty zrezygnowałem.... Po 3 godz. sytuacja powtórzyła się identycznie..... Czas oczekiwania na załatwienie /odbiór ok. 30 min. OBSŁUGA FATALNA, NIE UPRZEJMĄ. TO B. IRYTUJĄCE
Towar nieprzygotowany na umówiona godzinę mimo 2dniowego zapasu czasu. Musiałem ponad godzinę czekać na przygotowanie.
Na odbiór zamówienia z dzieckiem na ręku kazano mi czekać.Po 10min upomniałam się ze nadal nikt do mnie nie podszedl.Pani w informacji powiedziala ze osoba obsługująca PunktObslugi jest na przerwie i ze nie wie kiedy przyjdzie.Dopiero po mojej kolejnej interwencji ze powinno byc jakies zastepstwo w takim razie, nagle Pan sie znalazł.Po co jest sprzedaz internetowa? żeby prosic sie o obsluge?Żenada
W terminie umówionego odbioru zwróciłem się do ochrony sklepu o wskazanie miejsca skąd mogę skontaktować się z magazynem ws. podania nr zamówienia by je odebrać (jak poleciła mi wcześniej obłsuga). Mimo powiadomienia o wskazanej metodzie odbioru, ochrona sklepu potraktowała mnie jak intruza i odesłała na koniec długiej kolejki przed sklepem. Jaki jest w takim razie sens składania zamówień online?
Zamówienie internetowe od razu w sklepie rada pracownika po ustaleniu 28 opakowan na sklepie. Godzinka od zamówienia ustalony transport na następny dzień... Telefon 5h później że brak zamówionej ilości więc w mojej ocenie brak szacunku dla klienta żadnym tłumaczeniem. Ostatecznie 6 opakowan mniej na budownie. 6 op mam odebrać z SKLEPU po mimo błędu sklepu i już poniesiony kosztów transportu..
Sklep oferuje sprzedaż online z możliwością odbioru w terminie powiedzmy 1,2 dni robocze. Płatność kartą. Wydawałoby się że idealne rozwiązanie w czasie pandemii. Tyle że to fikcja. W praktyce kompletny absurd. Po towar nie spakowany w żaden sposób trzeba wejść do sklepu, podejść do stanowiska gdzie zostanie wydany i ..uwaga! stanąć w kolejce do kasy żeby zeskanować w kasie każdą jedną rzecz.
Zamówienie zrealizowane, deska tarasowa ok. Jednak obsługa na miejscu (Lublin) bardzo słaba. To kolejne zakupy gdzie zamiast odebrać i spakować zakup i wyjsc ze sklepu, musieliśmy czekać godzinę, aż łaskawie sie zjawi pracownik z dzialu drewna pomimo, że był wywolywany kilkukrotnie. Szczerze, znajomym zakupów tam nie polecę.
Panowie dostawcy przywitali nas z kiełbasą i bułką w ręku i na wstępie powiedzieli, że się spieszą, więc musimy jak najszybciej zrzucić towar z auta. W ogóle brak opcji dostawy ze ściągnięciem palety z auta jest śmieszny.
Brak gotowości do odbioru zamówienia po przyjeździe. Na ostatnią chwilę kompletowanie zamówienia. Rura drenarska bez opakowania. Bez oznaczenia jaką długość posiada. Obsługa klienta na niskim poziomie.
Bardzo szybka dostawa Towar dobrej jakości niestety szybka w przyłbicy z jednej strony bardzo jest porysowana.ogolnie zakupy przebiegły pomyślnie.
Dopiero po odbiorze towaru dostałem e-mail że zamówienie czeka na odbiór. O dostępność towaru musiałem dzwonić w dniu przewidzianego odbioru.
Niestety nie polecam odbioru zamówienia w sklepie. Pomimo opłacenia zakupów online, i tak trzeba przejść przez sklep i kasę.
Zamówienie przygotowane bardzo szybko, odbiór też bez problemów. Jedyny minus to połamane kątowniki schowane pod folia.
Dostawa nie przyjechała zgodnie z planem, aby się dowiezieć ze nie przyjedzie musiałem sam dzwonić po infoliniach
Pan który przyjmuje zamówienia przez telefon, bardzo nie przyjemny. Napewno więcej już tam zakupów nie zrobię.
Worki cementu uszkodzone, niestety. W sklepie internetowym towar dostępny ale de facto go nie ma.
Towar do odbioru w sklepie był niezgodny z opisem towaru w sklepie internetowym.
Długi czas oczekiwania.