bricoman.plOpinie

bricoman.pl- Logo - Opinie
bricoman.pl- Logo - Opinie

bricoman.pl - Materiały remontowo-budowlane

W Bricomanie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy i remontu - od materiałów budowlanych po wykończenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty wiodących producentów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zakupy w Bricoman to nie tylko oszczędność, ale także wygoda. Cały towar z naszej oferty jest dostępny od ręki. Zamówienie możesz złożyć przez internet i telefon. Dodatkowo świadczymy usługi transportowe oraz oferujemy dogodne formy płatności. Poznaj wszystkie korzyści, które daje Ci Bricoman.
Bricoman Polska Sp. z o.o.
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa
Tomasz Paszylka

Opinie nt. sklepu bricoman.pl

4.70/5.00

Opinie (1 800) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Jedna gorzka uwaga - zamówiłem towar z dostawą do domu i chciałem jednocześnie zwrócić 2 palety. Niestety okazało się, że musiałbym jeszcze raz opłacić transport - 2 palety koszt 60pln, transport 85pln.... Dziwną macie politykę - przecież, gdyby zwrot palet na powrocie byłby robiony w ramach wykupionego już przecież transportu, zachęciłoby to klientów do ponownych zakupów u was a nie u konkurencji
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Zamówienie przez internet i info o odbiorze w miarę OK. Fatalnie z odbiorem. Nie po to zamawiałem towar przez internet, aby stać w ogromnej kolejce klientów kupujących w sklepie. Obsługa w punkcie odbioru w miarę OK. Obsługa w dziale budowlanym gdzie mnie skierowano pod odbiór zaprawy nie była zainteresowana rozwiązaniem mojego problemu. Jeżeli będzie zainteresowanie prześlę dokładny opis sytuacji
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu bricoman.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
(1 544)
wszystko ok, towar zamówiony prze z internet, w ciągu kilku godzin został skompletowany i dostałem informację, że gotowy do odbioru. Odbierałem sam - bez problemów. POLECAM
Niesamowita logistyczna sprawność sklepu, zamówiłem ocieplenie w niedzielę wieczorem, w poniedziałek rano towar został dowieziony. Bardzo dziękuję i polecam. 10/10.
Wszystko ok, tak jak trzeba. Wczoraj wieczorem zamówienie internetowe zrobiłem, a dziś powiadomienie , że jest już gotowe do odbioru
Wzystkie pracowniku który zajmuje klientem jest bardzo profesjonalnie Dziękuję bardzo
W branży hydraulicznej niestety zdarzają się braki rozmiarowe niektórych asortymentów
Szybki kontakt w celu ustalenia dostawy. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam
Bardzo miła i pomocna obsługa, przez co zakupy on-line nie są problemem.
Towar dostarczony szybko na czas i zgodnie z zamówieniem.
Super! Jak mi Pani z obsługi obiecała tak było!
Bardzo szybka i sprawna obsługa zamówienia.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa !!!
Super obsługa konkretnie i sprawnie.
wszystko w jak najlepszym porządku
Dobry kontakt, szybka dostawa.
Szybko sprawnie bez problemów.
Sprawnie i fachowo, polecam
Pełen profesjonalizm!