Sklep z akcesoriami do kotłów i instalacji c.o., sterownikami, podajnikami DOMER- Logo - Opinie

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (784)

Ważny od: 5 lis 2021
Sklep z akcesoriami do kotłów i instalacji c.o., sterownikami, podajnikami DOMER spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Sklep z akcesoriami do kotłów i instalacji c.o., sterownikami, podajnikami DOMER

Wszystko super
18 sty 2024
14 sty 2024
5 sty 2024
25 gru 2023
Czujnik temperatury kotła c.o. Dobrze dobrany do sterownika. Pokazuje poprawny pomiar.
Dobry kontakt ze sklepem i szybka realizacja zamówienia.
Szybko i dobra jakość produktów. Polecam

Opinia

Bardzo miła i szybka obsługa klienta.
28 gru 2023

Ok

Przyszło to, co potrzeba, szybko.
26 gru 2023
26 gru 2023
25 gru 2023
9 gru 2023
19 wrz 2023

Do sklepu działacie perfekcyjnie !!

Do sklepu ( sprzedawcy ) działacie perfekt !! Do producenta ślimaków podajników pieców c.o. - zastrzeżenia co do umiejętności spawaczy . Spawy to raz , a odpryski to dwa ( mnóstwo ich było !)) Zdjęć niestety nie zrobiłem bo od razu zamontowałem po poprawieniu niektórych spawów i oczyszczeniu z odprysków .
20 paź 2023
Bardzo dobry kontakt na czacie, Pan bardzo szybko pomógł znaleźć potrzebną część. Niestety szkoda, że paczka w weekend nie dojechała na czas ale to prawdopodobnie wina firmy kurierskiej. Po za tym wszystko jak należy.
11 wrz 2023

ok. ale ...

Zamówiony kondensator pasuje parametrami, dostawa szybka, ale dostarczony towar nie był identyczny z zamówionym. Kondensator jest innej firmy