51015kids.eu- Logo - Opinie

51015kids.eu

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6455)

Ważny od: 30 paź 2014
51015kids.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Ładna marynarka, aczkolwiek kolor zupełnie inny niż na zdjęciu. Lubię, jak kolor jest faktycznie taki, jak na zdjęciu, bo jakby nie patrzeć to jest zupełnie co innego i nie każdy będzie tego świadomy kupując.

Nie polecam zakupów na 5.10.15 na stronie widniała informacja że przesyłka dotrze w ciągu 2 dni, a w praktyce po kilku telefonach i mailach można sobie czekać 5 10 czy 15 dni aż ktoś w ogóle sprawdzi czy zamówienie jest na magazynie. Na infolinii nic nie wiedzą, winnego nie ma, nawet nie dorzucili gratisu żadnego w ramach rekompensaty. Firma porażka, dobrze że wózek chociaż przyjechał w nienaruszonym stanie.

Opinie nt. sklepu 51015kids.eu

Ładna marynarka ale kolor nierzeczywisty

Ładne ubranka i wydają się być dobrej jakości. Zobaczymy jednak jak będą wyglądać po kilku praniach.
6 kwi 2024
Towar zgodny z rozmiarem ładny tylko bardzo pognieciony
Wysyłka zamówienia trwała dłużej
6 kwi 2024