onyks.euOpinie

onyks.eu - Największy wybór akcesoriów do tworzenia biżuterii

W naszym sklepie znajdziesz półfabrykaty, dzięki którym stworzysz niesamowitą biżuterię. Akcesoria jubilerskie, kamienie naturalne, koraliki, półfabrykaty metalowe, srebrne i ze stali szlachetnej, Swarovski, kryształki, koraliki szklane, linki jubilerskie, sznurki, koraliki hurt, koraliki metalowe, rzemienie hurt, koraliki filcowe.
ALTOR Małgorzata Wypych

Opinie nt. sklepu onyks.eu

4.93/5.00

< 1 %
< 1 %

Niezmiernie jestem wdzięczna za pomoc w dobraniu wszystkich potrzebnych elementów to zrobienia pięknego naszyjnika z pereł. Towar jest świetnej jakości wszystko tak naprawdę nie na 5 a ja milion gwiazdek. Jestem tak bardzo zadowolona! Produkty, które co chwila przeglądam stały się inspiracja i burzą w głowie na kolejny projekt! Dopiero zaczynam, ale to nie koniec mojej przygody z ONYKS ❤
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Jeden z sznurów (najdroższy kamieńw zamówieniu) miał średnicę nie 4 a 3 mm. Niestety otworzyłam przesyłkę także mogłam tylko zapytać o wyjaśnienie. Na pierwszy e-mail otrzymałam wiadomośćobcesową, że średnice nie są sprawdzane suwmiarką, na drugą wiadomośćnie otrzymałam odpowiedzi. Kiepska obsługa klienta choć towar ok - lepiej kupować w sklepie.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu onyks.eu

Filtruj  Sortuj Trafność
Zakup w tym sklepie pomógł mi zrealizować swoje pomysły na urozmaicenie garderoby za pomocą aplikacji z perełek. Jestem bardzo zadowolona z wyniku i na pewno kupię tam więcej materiałów do kreatywnych działań.
Ogromny wybór produktów w sklepie, wszystko dokładnie opisane, wysyłka szybsza niż się spodziewałam. Polecam serdecznie ;-)
Wczoraj
Szybka wysyłka, dobry kontakt że sprzedającym. Jednak nie rozwiązało to problemu z jednym z zamówionych elementów.
Bardzo mi się podoba strona, która jest czytelna. Szybko nadana przesyłka, duży wybór. Polecam :)
Szeroki asortyment, ekspresowo zrealizowane zamówienie. Polecam serdecznie
Bardzo szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem i wysoka jakość!
Ekspresowa wysyłka to duży +, dodatkowo wysyłka do paczkomatu,
Szybko, sprawnie i przede wszystkim, wysokiej jakości towar.
Bardzo dobra jakosc produktów i szybka realizacja zamówień.
Polecam za szybkość realizacji zamówienia i jakość towaru!
Jakość produktów jest świetna, a dostawa błyskawiczna :)
super szybka dostawa, odpowiednie produkty. Polecam!
towary dobrej jakości, szybka wysyłka, polecam!
Szykość i doskonała jakość produktów i obsługi.
Super zakupy, na pewno tu wrócę jeszcze!
Polecam, mila obsluga i profesjonalna
Błyskawiczna wysyłka :)
dziękuję za dodatek