onyks.euOpinie

: 1 838Bardzo dobryCertyfikowany sklep

onyks.eu - Największy wybór akcesoriów do tworzenia biżuterii

W naszym sklepie znajdziesz półfabrykaty, dzięki którym stworzysz niesamowitą biżuterię. Akcesoria jubilerskie, kamienie naturalne, koraliki, półfabrykaty metalowe, srebrne i ze stali szlachetnej, Swarovski, kryształki, koraliki szklane, linki jubilerskie, sznurki, koraliki hurt, koraliki metalowe, rzemienie hurt, koraliki filcowe.
ALTOR Małgorzata Wypych
Białobrzeska 32 m 44
02-341 Warszawa
CEIDG REGON:010901161
Małgorzata Wypych

Opinie nt. sklepu onyks.eu

4.92/5.00

< 1 %

Niezmiernie jestem wdzięczna za pomoc w dobraniu wszystkich potrzebnych elementów to zrobienia pięknego naszyjnika z pereł. Towar jest świetnej jakości wszystko tak naprawdę nie na 5 a ja milion gwiazdek. Jestem tak bardzo zadowolona! Produkty, które co chwila przeglądam stały się inspiracja i burzą w głowie na kolejny projekt! Dopiero zaczynam, ale to nie koniec mojej przygody z ONYKS ❤
Czytaj dalej

Większość koralików z kamieni ktore otrzymalam jest bardzo kiepskiej jakości w dodatku nie wszystkie zgadzają się z zamówieniem np. jednego rodzaju zamawiałam mniejsze i większe a otrzymałam w tej ilosci tylko małe. Niestety muszę przyznać że straciłam pieniądze jeśli chodzi o większą część mojego zamówienia.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu onyks.eu

Zgodność z zamówieniem i czas realizacji na 5. To co nie podoba mi się to rozbieżność opisu z faktem. Druciki o 0,7, jakie zamawiałam opisane są jako 5 m (+ - 1), w rzeczywistości mają 3 (+ - 50 cm).
Szybka realizacja, ale paczka była uszkodzona(otwarta). Natomiast w środku dobrze zabezpieczone, brakowało tylko 1 rzeczy. Zamawiałam już wcześniej i było wszystko ok także polecam.
Super strona internetowa, od razu aktualizuja sie na niej dzialania klienta choć ładuje sie czasem dość wolno. Bezproblemowy zwrot. Polecam.
Jakość półfabrykatów, duży wybór, konkurencyjne ceny i częste promocje - to wszystko sprawia, że zakupy w onyx.eu to prawdziwa przyjemność.
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Produkty bezpiecznie i ładnie zapakowane. Polecam
Jakość artykułów, dobrze opisane na stronie, bardzo duży wybór, szybkość realizacji.
Towar dobrej jakości , zgodny z opisem. Szybka dostawa zgodna z wybraną opcją.
Super szybka wysylka, zamówione rzeczy zgodne ze zdjęciami, bardzo polecam
Jak zawsze szybka wysyłka, towar zgodny z opisem najwyżej jakość
Super produkty, dobra cena, szybka wysyłka gorąco polecam
Szybko, sprawdzenie zrealizowane zamówienie
Zgodnie z opisem, szybko, sprawnie. Polecam
Szybka realizacja, błyskawiczna wysyłka
Super kontakt. Szybka wysyłka.
Dziekuję za szybką dostawę.