onyks.euOpinie

: 1 921Bardzo dobryCertyfikowany sklep

onyks.eu - Największy wybór akcesoriów do tworzenia biżuterii

W naszym sklepie znajdziesz półfabrykaty, dzięki którym stworzysz niesamowitą biżuterię. Akcesoria jubilerskie, kamienie naturalne, koraliki, półfabrykaty metalowe, srebrne i ze stali szlachetnej, Swarovski, kryształki, koraliki szklane, linki jubilerskie, sznurki, koraliki hurt, koraliki metalowe, rzemienie hurt, koraliki filcowe.
ALTOR Małgorzata Wypych
Białobrzeska 32 m 44
02-341 Warszawa
CEIDG REGON:010901161
Małgorzata Wypych

Opinie nt. sklepu onyks.eu

4.92/5.00

< 1 %

Niezmiernie jestem wdzięczna za pomoc w dobraniu wszystkich potrzebnych elementów to zrobienia pięknego naszyjnika z pereł. Towar jest świetnej jakości wszystko tak naprawdę nie na 5 a ja milion gwiazdek. Jestem tak bardzo zadowolona! Produkty, które co chwila przeglądam stały się inspiracja i burzą w głowie na kolejny projekt! Dopiero zaczynam, ale to nie koniec mojej przygody z ONYKS ❤
Czytaj dalej

Większość koralików z kamieni ktore otrzymalam jest bardzo kiepskiej jakości w dodatku nie wszystkie zgadzają się z zamówieniem np. jednego rodzaju zamawiałam mniejsze i większe a otrzymałam w tej ilosci tylko małe. Niestety muszę przyznać że straciłam pieniądze jeśli chodzi o większą część mojego zamówienia.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu onyks.eu

Szybka wysyłka i ultra sprawny system zamawiania i śledzenia zamówienia. Strona jest przejrzysta, dobrze to wszystko działa, system mailingowy jest bardzo udany, sama przyjemność zamawiać tutaj, dziękuję! :)
Jak zawsze szybka dostawa, piekne koraliki - to uzależnia😄szkoda tylko, ze niektóre produkty nie są od jakiegoś czasu dostępne.
Jestem bardzo zadowolona z jakości produktów. Ekspresowa wysyłka. Zamówienie było już u mnie następnego dnia.
Bardzo duży wybór, piękne półprodukty, dobre ceny i bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam w 100%!
Dobra jakość i ceny. Szybciutka wysyłka. Dziękuję, pozdrawiam i polecam!
Polecam! Towar dobrej jakości, przyszedł szybko i był dobrze zapakowany.
Wszystko szybko i sprawnie załatwiane, asortyment też super. Polecam!
Ekspresowa wysyłka. Kamienie i półfabrykaty świetnej jakości :)
Szybka realizacja zamówienia, produkty zgodne z opisem. Polecam
Szybka dostawa. Produkty bardzo dobrej jakości. Polecam.
Bardzo szybka wysyłka,towar bardzo dobrej jakości.
szybko sprawnie zgodnie z zamówieneim
Szybko, sprawnie, bez zastrzeżeń.
Szybkość realizacji zamówienia
Zakupy z przyjemnością.