SnowTrex- Logo - Opinie

SnowTrexOpinie

ważny od: 11.02.2011
data aktualizacji: 10.08.2022
Sklep SnowTrex został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie SnowTrex można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 11.02.2011
data aktualizacji: 10.08.2022

Opinie nt. sklepu SnowTrex

Na plus: przejrzystość, czytelność oferty, dobrze zorganizowana wyszukiwarka ofert, szeroki wybór form płatności, szybkość potwierdzenia rezerwacji. Na minus (co można by lepiej): wymóg drukowania i posiadania ze sobą voucherów w formie papierowej nie przystaje do obecnych trendów "Green" - to jest porażka moim zdaniem u tak dużego Gracza. Obowiązkowe ubezpieczenie - jestem osobą, która zawsze wykupuje ubezpieczenie podróżne i dobrze byłoby wprowadzić możliwość wylegitymowania się takowym, a nie zmuszać do kupna na platformie. Na rynku są do kupienia ubezpieczenia o dużo lepszych warunkach i zakresie ochrony po dużo niższych cenach. Efekt w moim przypadku - kupno przymusowego ubezpieczenia na platformie + ubezpieczenie indywidualne.

Czwarty raz dokonaliśmy rezerwacji na narty. Podczas rozmowy potwierdziłam rezerwacje. Niestety rezerwacja została anulowana po 24h. Wyslalaam maila z potwierdzeniem niestety w czwartek po 16, biuro już było nieczynne. Po weekendzie niezbyt przyjemny sposób dowiedziałam się, że mogą zrobić kolej a rezerwacje niestety już droższą o 2 tys. Mam pretensje o to, że skoro 4 raz jedziemy w 9 osob z tego biura, skoro telefonicznie rozmawialam, że jesteśmy zdecydowani. To jesli ktos m ma watpkiwosci, może wypada zadzwonić potwierdzić rezerwację, a nie poprostu anulować, żeby za 3 dni sprzedać drożej. Kompletna porażka.

Opinie nt. sklepu SnowTrex

Przejrzystość oferty, ceny, udogodnienia. Jestem z Snowtrexem od lat i nadal są nie do pobicia
szeroka i przejrzysta oferta, prostota rezerwacji
WSZYTKO OK POZA REZERWACJĄ PARKINGU .
Sprawnie i bez problemów.
Szybkie załatwienie
Szybka reakcja
Wszystko ok.
Dobre opisy ofert, duży wybór, brak możliwości kontaktu z obiektem ws. zapytania o dodatkowy pokój.
Wszystko ok.