Certyfikat dla n-fashion.pl

07.08.2013 r.
06.08.2018 r.

Opinie o n-fashion.pl

4.86/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 108 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jestem zadowolona. Dziękuję

Kupowałam w tym sklepie wielokrotnie, zawsze bez problemowo. Polecam.

Profesjonalnie

polecam

Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar zgodny z zamówieniem. Błyskawiczna przesyłka

Szybko, sprawnie. Bardzo udana transakcja.

Super. Polecam

Szybko sprawnie i towar bardzo dobry

Szybko sprawna dostawa towar super

Polecam.

Towar dostarczony błyskawicznie, zgodny z zamówieniem. Gorąco wszystkim polecam

N-Fashion to sklep na medal. Dostawa zam. 8417 przebiegła jak zwykle bardzo sprawnie i szybko. Sukienka i żakiet zgodny z opisem - bardzo ładne . Gorąco polecam

polecam

Super, polecam

To moje kolejne zakupy w tym sklepie. Jestem zadowolona i nadal będę korzystać z oferty sklepu. Moimi faworytkami są sukienki Natali Dler. Duży plus również za telefoniczną obsługę klienta.

Dostawa zamówionego towaru bardzo szybka,towar super,rozmiar idealny. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu , mam nadzieję że w niedługim czasie znowu coś sobie upatrzę. Pozdrawiam - Danuta

Sukienki bardzo ładne. Gorąco polecam.

Zwróciłam część towaru i mimo , że minął tydzień nie otrzymałam zwrotu.

Jak zwykle wszystko w najlepszym porządku. Brakuje mi już koncepcji jak miałabym jeszcze zachwalać ten sklep.

Super kontakt. Super produkty

Szybka i fachowa obsługa. Sukienka fajna i dobrze uszyta.

Sukienka super, N-Fashion jak zwykle zasługuje na MEGA UZNANIE To moje kolejne zakupy w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłam : wszystko zgodne z opisem , profesjonalna obsługa. pozdrawiam

towar super

super zakupy polecam.

Sukienka była za szeroka w ramionach.

N-FashioN jak zwykle na medal Towar zgodny z opisem , podane wymiary zgodne. Żakiet bardzo ładny , dobrze odszyty . Obsługa N-FashioN JAK ZWYKLE PERFEKCYJNA

Sukienka z dobrego materiału jednak rozmiar 42 za duży. Niestety zupełnie nie trafiłam w rozmiar

tak sobie

wszystko o.k.

FIRMA SOLIDNA ,TOWAR BARDZO CIEKAWY - POLECAM

Sukienka bardzo ładna, dostawa szybka jestem zadowolona.

błyskawiczna dostawa.jestem zadowolona z zakupu,sukienka taka jak na zdjęciu

Polecam sklep wszystkim Paniom :)

Sama perfekcja towar super odesłałam za duża

wszystko super

Bardzo dobry sklep.

Spodziewałam się lepszej jakości towaru, po przecenie to jeszcze można kupić ,ale gdyby była cena normalna to było stanowczo za drogo.
Dostateczny

n-fashion.pl odpowiada: 17.04.2017 r.
Przykro nam bardzo, że nie podobał się Pani produkt polskiej firmy, wielokrotnie nagradzanej znakiem jakości i zdobywającej nagrody na Targach Mody. Na szczęście może Pani go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, a my także szybciutko zwrócimy Pani należność.

Super szybka dostawa,towar jak na zdjeciu,moim zdaniem numeracja o 1 rozm.zanizona musialam odeslac spodnice.Ale nic straconego zamowie wieksxy roz.

Sukienka jest super ,

n-fashion.pl opinie klientów

n-fashion.pl

Elegancka odzież damska-końcówki kolekcji

n-fashion.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 07.08.2013 r.

Sklep internetowy oferuje końcówki kolekcji butikowych polskich i zagranicznych marek. Outlet internetowy, gdzie odnajdziesz sukienki, sukienki na wesele, żakiety, spódnice, bluzki oraz buty skórzane damskie. Marki Semper, Natali Dler, AiK, Far Far, Ledor, Bianco Footwear i wiele innych do 90% taniej od pierwotnych cen detalicznych.

Wyżyny 24
61-654 Poznań
n-fashion@n-fashion.pl
n-fashion.pl

N-Fashion Natalia Janowska
Wyżyny 24
61-654 Poznań
Natalia Janowska
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z n-fashion.pl.