e-krzeslo.com.plOpinie

: 655DobryCertyfikowany sklep

e-krzeslo.com.pl- Logo - Opinie
e-krzeslo.com.pl- Logo - Opinie

e-krzeslo.com.pl - Fotele i krzesła do każdego wnętrza

Doskonale wyposażone biuro, to podstawa dobrej i wydajnej pracy swoich pracowników. Zapewnienie im wygodnych i korzystnych dla ich zdrowia mebli, to podstawowe założenie, dlatego też wybierane fotele biurowe powinny być wygodne, ergonomiczne i zaprojektowane przez specjalistów-ortopedów. W naszym sklepie znajdziesz całą gamę foteli biurowych. Świetnie wyprofilowanych, uszytych z wysokiej jakości tekstyliów – nie tylko będą pięknie wyglądały, ale także posłużą przez wiele lat. Nasze fotele biurowe cenione są i wybierane przez wiele biur, co tylko potwierdza ich wysoką jakość. Już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą i zamów idealne fotele biurowe – fotele, w których praca wTwoim biurze nabierze zupełnie nowej, nieznanej dotąd Twoim pracownikom jakości. To będzie koniec z uskarżaniem się na obolały kręgosłup, koniec ze zwolnieniami lekarskimi oraz bólem tak zwanych połamanych kości.
Piotr Rogoziński In-Plus
Wygoda 61
32-020 Wieliczka
CEIDG REGON:356566355
Piotr Rogoziński

Opinie nt. sklepu e-krzeslo.com.pl

4.48/5.00

Niektore elementy zamowionego fotelu przychodzily dwukrotnie w niewlasciwym kolorze/zly model. Ale dobry kontakt z klientem i szybkie rozpatrzenie reklamacji niemal rekompensuje niedogodnosci. Calosc zostala skompletowana ze sporym opoznieniem, ale ostatecznie jest to co zamowilam i na dodatek w dobrej cenie.
Czytaj dalej

Towar nie wygląda w rzeczywistości tak jak na zdjęciu

Czytaj dalej
Towar nie wygląda w rzeczywistości tak jak na zdjęciu

Doświadczenia innych klientów sklepu e-krzeslo.com.pl

Części krzesła nie zostały w żaden sposób skutecznie zabezpieczone na czas transportu. Opakowane głównie w worki mogły się swobodnie przesuwać w pudle. W efekcie siedzisko krzesła przyjechało od spodu porysowane, a oparcie krzesła (wykonane z siatki) - porwane w jednym miejscu (z doświadczenia z tymi siatkami wiem, że to rozerwanie będzie postępować - dziura będzie coraz większa).
Zamówione krzesło spełnia jak najbardziej moje oczekiwania. Jest bardzo wygodne, dobrze wyprofilowane i ładne. Problem był tylko z firmą przewozową , która opóźniła dostawę.
Obsługa klienta na poziomie zadowalającym gorzej z biurkiem osobiście nie kupiłbym go nigdy bo jego jakość jest tragiczna prosto z Chin
Krzesła piękne i solidne, ale na dostawę czekałam miesiąc, dopiero po interwencji mailowej nastąpiła dostawa.
Bardzo długi czas oczekiwania na dostawę. Za to duży minus poza tym wszystko ok. Firma rzetelna.
Ogólnie opinia pozytywna , dobry kontakt ,ceny umiarkowane, tylko bardzo długi czas realizacji .
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, szybka wysyłka, towar bardzo dobrej jakości Gorąco polecam
Profesjonalna obsługa, szybka dostawa, towar zgodny z oczekiwaniami. Polecam jak najbardziej
To już druga tura krzeseł zamawianych w e-krzesło :-) Szybko, solidnie, profesjonalnie.
Trochę długi czas oczekiwania, krzesło ocenię po jakimś czasie w eksploatacji.
Towar 100 zgodny z opisem i zdjeciami firma solidna ktora dotrzymuje slowa
KURIER NIE POFATYGOWAŁ SIĘ O TELEFON, GDYŻ NIE MÓGŁ ZNALEŹĆ NASZEGO BIURA.
Polecam Wszystko przebiegło sprawnie, jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Zakupione krzesło jest super, transakcja przebiegła pomyślnie.
towar ok ale oczekiwanie na dostawę miesiąc to trochę zadługo
Polecam serdecznie. Wszystko zgodne z opisem. Hubert.
Wszystko super jestem bardzo zadowolony i polecam
Transakcja przebiegła sprawnie i zgodnie z ofertą
bez problemów towar zgodny z zamówieniem, polecam