e-krzeslo.com.plOpinie

e-krzeslo.com.pl - Fotele i krzesła do każdego wnętrza

Doskonale wyposażone biuro, to podstawa dobrej i wydajnej pracy swoich pracowników. Zapewnienie im wygodnych i korzystnych dla ich zdrowia mebli, to podstawowe założenie, dlatego też wybierane fotele biurowe powinny być wygodne, ergonomiczne i zaprojektowane przez specjalistów-ortopedów. W naszym sklepie znajdziesz całą gamę foteli biurowych. Świetnie wyprofilowanych, uszytych z wysokiej jakości tekstyliów – nie tylko będą pięknie wyglądały, ale także posłużą przez wiele lat. Nasze fotele biurowe cenione są i wybierane przez wiele biur, co tylko potwierdza ich wysoką jakość. Już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą i zamów idealne fotele biurowe – fotele, w których praca wTwoim biurze nabierze zupełnie nowej, nieznanej dotąd Twoim pracownikom jakości. To będzie koniec z uskarżaniem się na obolały kręgosłup, koniec ze zwolnieniami lekarskimi oraz bólem tak zwanych połamanych kości.
Piotr Rogoziński In-Plus
Wygoda 61
32-020 Wieliczka
CEIDG REGON:356566355
Piotr Rogoziński

Opinie nt. sklepu e-krzeslo.com.pl

4.56/5.00

Dziękuję ślicznie. Zamówienie było zrealizowane w krótkich terminach. Jestem bardzo zadowolony z krzesła oraz z komunikacji z pracownikami sklepu.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Polityka zwrotów powinna zostać ulepszona. Nie mogłam zwrócić produktu, który mi się nie podobał, ponieważ musiałam zapłacić prawie tyle, ile kosztuje, aby odesłać go do sklepu.
Odpowiedź ze sklepu e-krzeslo.com.pl
Zwrot został przyjęty.W przypadku zwrotów klient sam odsyła produkt.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu e-krzeslo.com.pl
Zwrot został przyjęty.W przypadku zwrotów klient sam odsyła produkt.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu e-krzeslo.com.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Sklep godny zaufania. Zwracałam jeden z produktów i nie było żadnego problemu, gotówkę zwrócono natychmiast. Polecam
Wysyłka następnego dnia, dostawa dzień później, krzesło działa bez zarzutów, dobre do 8h pracy
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dostawa szybka, produkt bez zarzutu.
Produkt był na następny dzień. Polecam.
Wczoraj
Pisałem w sprawie reklamacji. Nikt się nie skontaktował. Dostałem informację "reklamacja została zgłoszona do producenta." to Wszystko. Mija już miesiąc i nic
Odpowiedź ze sklepu e-krzeslo.com.pl
Reklamacja została wysłana od producenta do Państwa po 3 dniach od zgłoszenia więc uznaliśmy ją za zrealizowaną. Okazało się jednak ,że przesyłka zaginęła u kuriera i ani my o tym nie wiedzieliśmy ani Państwo ani producent. Dopiero po Państwa zgłoszeniu wyszło to na jaw. Producent ponownie wysłał paczkę z reklamowaną częścią. Bardzo przepraszamy za taką sytuację.
bardzo dobra realizacja zamówienia
forma, jakość
Krzeslo Xenon 11 Profim super wygodne i jakosciowe bardzo dobrze wykonane. Obsluga zamowienia w porzadku! Polecam
Obsługa sklepu bez zarzutu. Towar dostarczony szybko i sprawnie.
Szybko sprawnie super