e-krzeslo.com.pl

Fotele i krzesła do każdego wnętrza

Opis
Doskonale wyposażone biuro, to podstawa dobrej i wydajnej pracy swoich pracowników. Zapewnienie im wygodnych i korzystnych dla ich zdrowia mebli, to podstawowe założenie, dlatego też wybierane fotele biurowe powinny być wygodne, ergonomiczne i zaprojektowane przez specjalistów-ortopedów. W naszym sklepie znajdziesz całą gamę foteli biurowych. Świetnie wyprofilowanych, uszytych z wysokiej jakości tekstyliów – nie tylko będą pięknie wyglądały, ale także posłużą przez wiele lat. Nasze fotele biurowe cenione są i wybierane przez wiele biur, co tylko potwierdza ich wysoką jakość. Już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą i zamów idealne fotele biurowe – fotele, w których praca wTwoim biurze nabierze zupełnie nowej, nieznanej dotąd Twoim pracownikom jakości. To będzie koniec z uskarżaniem się na obolały kręgosłup, koniec ze zwolnieniami lekarskimi oraz bólem tak zwanych połamanych kości.
Piotr Rogoziński In-Plus
Wygoda 61
32-020  Wieliczka

CEIDG REGON:356566355
Piotr Rogoziński

Opnie nt. sklepu e-krzeslo.com.pl

4.55 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu e-krzeslo.com.pl

Zbyt długi okres oczekiwania. Zamawiane było wiele produktów w różnych terminach. Na infolinii pierwotnie dostałem informacje, że zlecenie zostanie zrealizowane błyskawicznie, po miesiącu otrzymałem informacje, że muszę czekać jeszcze miesiąc.

To już druga tura krzeseł zamawianych w e-krzesło :-) Szybko, solidnie, profesjonalnie.

1 tydzień temu
Obsługa i towar bardzo dobra

2 tygodni(e) temu
Rezygnacja zamówień wprowadzenie w błąd klienta

Zakupione krzesło jest super, transakcja przebiegła pomyślnie.

2 tygodni(e) temu
Wszystko w najlepszym porządku.

3 tygodni(e) temu
Zamówione krzesło spełnia jak najbardziej moje oczekiwania. Jest bardzo wygodne, dobrze wyprofilowane i ładne. Problem był tylko z firmą przewozową , która opóźniła dostawę.

3 tygodni(e) temu
Polecam.

okk

Ogólnie opinia pozytywna , dobry kontakt ,ceny umiarkowane, tylko bardzo długi czas realizacji .

bardzo niejasna instrukcja montażu.

Transakcja przebiegła sprawnie i zgodnie z ofertą

super,

Krzesło bardzo wygodne i estetyczne.

Dostawa dwa tygodnie po terminie.

Wszystko zgodnie z opisem.

Prawie miesięczny okres oczekiwania na dostawę.

Jestem bardzo zadowolona z krzeseł i dostawy.