karo.waw.pl

pościel, prześcieradła, kołdry, narzuty, koce

Opis
Sklep karo.waw.pl powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jakie dają zakupy on-line, Sklep Karo oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Są to wyroby posiadające certyfikaty jakości, bezpieczne w użytkowaniu. Staramy się aby nasza oferta była na tyle szeroka, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i trafiła w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą główną dewizą jest wysoka jakość produktów i 100% zadowolenie klientów! Każdy klient jest u nas traktowany z wyjątkową troską. Zapewniamy profesjonalną obsługę, oraz szybką wysyłkę. Oferujemy Państwu kompleksowość asortymentu. Ciągle uzupełniamy nasz sklep w nowe produkty, mając na uwadze zadowolenie klienta.
PPU Karo Tomasz Szymczykiewicz
Przecławska 1
03-879  Warszawa

CEIDG REGON:011033985
Tomasz Szymczykiewicz

Opnie nt. sklepu karo.waw.pl

4.87 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu karo.waw.pl

Cała transakcja przebiegła pomyślnie bez rzadnych zarzutów

Towar zgodny z opisem,szybko wysłany i dostarczony.Wszystko trwało 2 dni.Jestem bardzo zadowolona.

Szybka dostawa. Informacja na bieżąco.Towar superPolecam

szybko i profesjonalnie. polecam

Materiał, z którego uszyte są zasłony bardzo słabej jakości czyli relatywnie do jej ceny . Dopiero po otrzymaniu przesyłki jest to zauważałne bo na zdjęciach wyglądają bardzo ładnie. Zasłony odesłałam. Nie warto kusic się na tanie zasłony

Jak zwykle wszystko super.

1 tydzień temu
Córka bardzo zadowolona bo ma pościel z wizerunkiem swojej fiołki.

Bardzo szybka dostawa . Towar zgodny z naszymi oczekiwaniami. Polecam zakupy w tym sklepie .

1 tydzień temu
Gorąco zachęcam do zakupów w Karo. Zawsze zaopatruję się tam w pościel i ręczniki.Są rzetelną i szybko działającą firmą z bardzo miłą obsługą, potrafiącą doradzić w kłopotliwych sytuacjach.

Sprawnie ,szybko.Towar wysokiej jakości. Dziękuję

1 tydzień temu
Zakupy przebiegły bez problemów

1 tydzień temu
Kołdra elegancka , dostarczona szybko. mam nadzieję , że sprawdzi się w użytkowaniu .

Zdecydowanie polecam

2 tygodni(e) temu
Jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi oraz wysokiej jakości zakupionego towaru

Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie internetowym. Kontakt ze sklepem jest idealny, szybki i bez żadnych zastrzeżeń. Zamówienia realizowane są bardzo szybko. Wybierane towary przeze mnie są bardzo dobre jakości. Polecam wszystkim.

2 tygodni(e) temu
Towar godny polecenia, sklep również szybka wysyłka

Jestem zadowolona z zakupów

2 tygodni(e) temu
Bardzo dobry sklep,szybka dostawa towar spełnił moje oczekiwania polecam i na pewno jeszcze skorzystam z oferty.

2 tygodni(e) temu
jestem zadowolona z towaru.