karo.waw.pl- Logo - Opinie

karo.waw.plOpinie

ważny od: 20.03.2015
Sklep karo.waw.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie karo.waw.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 20.03.2015

Opinie nt. sklepu karo.waw.pl

Wszystke zamówione towary były zgodne z tym, co Firma zamieściła na stonie, z jednym wyjątkiem. Szara pościel w ludowe wzory jest jeszcze ładniejsza w rzeczywistości niż na zdjęciu :)

Właśnie odesłałam zakupioną pościel gdyż nie była zgodna z opisem i ze zdjęciem. Podobała się mnie tylko dlatego, że w komplecie były kremowe powłoczki na poduszki. Przy ciemnobeżowym powleczeniu na kołdrę wyglądało to ładnie. Jakież było moje rozczarowanie po odpakowaniu i sprawdzeniu zawartości. Powłoczki były w kolorze ciemny beż. Może to wina producenta, że zdjęcie na opakowaniu jest niezgodne z tym co jest w środku. Piszę to ku przestrodze żeby przed wysłaniem do klienta sprawdzać.

Opinie nt. sklepu karo.waw.pl