karo.waw.plOpinie

: 1 664Bardzo dobryCertyfikowany sklep

karo.waw.pl- Logo - Opinie
karo.waw.pl- Logo - Opinie

karo.waw.pl - pościel, prześcieradła, kołdry, narzuty, koce

Sklep karo.waw.pl powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jakie dają zakupy on-line, Sklep Karo oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Są to wyroby posiadające certyfikaty jakości, bezpieczne w użytkowaniu. Staramy się aby nasza oferta była na tyle szeroka, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i trafiła w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą główną dewizą jest wysoka jakość produktów i 100% zadowolenie klientów! Każdy klient jest u nas traktowany z wyjątkową troską. Zapewniamy profesjonalną obsługę, oraz szybką wysyłkę. Oferujemy Państwu kompleksowość asortymentu. Ciągle uzupełniamy nasz sklep w nowe produkty, mając na uwadze zadowolenie klienta.
PPU Karo Tomasz Szymczykiewicz
Przecławska 1
03-879 Warszawa
CEIDG REGON:011033985
Tomasz Szymczykiewicz

Opinie nt. sklepu karo.waw.pl

4.89/5.00

Wasza firma ok bardzo szypko i profesjonalnie radzę zmieńcie tylko kuriera. Kurier stwierdził że nie przyniesie paczki pod wskazany adres bo oni nie chodzą po blokach. Tylko że ja w domu mam 3 Mc niemowlę na dworze jest zimno iw 5 minut nie zdążę ubrać dziecka i zbiec z 4 piętra by odebrać paczkę. W końcu kurier dał się przekonać i przyniósł ja na górę ale była bardzo niemiła wymiana zdań. Nie polecam
Czytaj dalej

Bardzo mi przykro, że nie mogę się podzielić z Wami z lepszą opinią. W zeszłym tygodniu zamówiłam 6 kompletów pościeli z kory. Niestety kiedy chciałam dokonać wpłaty za moje zamówienie, okazało się źe nie mogę tego dokonać mojej wpłaty na podany rachunek,. Po 3-krotnej interwencji z w/W pracownicą, do tej pory nie dostałam odpowiedź gdzie mogę dokonać mojej wpłaty.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu karo.waw.pl

Szybką dostawa polecam
Polecam wszystkim
Piękna posciel
Szybka dostawa zamówionego towaru.
Jak zwykle wszystko super:)
Pościel super!!
Profesjonalny sklep szybka dostawa towar najwyższej jakości
Sklep z bardzo bogatą ofertą i szybką obsługą polecam. Takiego wyboru ręczników w kolorze pomarańczowym nie znalazłam nigdzie. Ceny również bardzo przyjazne.
Super szybką obsługa zamówienia.
Materiał, z którego uszyte są zasłony bardzo słabej jakości czyli relatywnie do jej ceny . Dopiero po otrzymaniu przesyłki jest to zauważałne bo na zdjęciach wyglądają bardzo ładnie. Zasłony odesłałam. Nie warto kusic się na tanie zasłony
Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie internetowym. Kontakt ze sklepem jest idealny, szybki i bez żadnych zastrzeżeń. Zamówienia realizowane są bardzo szybko. Wybierane towary przeze mnie są bardzo dobre jakości. Polecam wszystkim.