torebki-skorzane.pl- Logo - Opinie

torebki-skorzane.pl

Opinie (1188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3056)

Ważny od: 26 lis 2021
torebki-skorzane.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 maj 2023
Torebkę (tym razem) niestety oddałam, ponieważ nie odpowiadała moim potrzebom. Jednak to nie pierwszy mój zakup w tym sklepie i obsługa jest zawsze na najwyższym poziomie. Szybko i sprawnie.

Przede wszystkim odbierajcie telefony! Dział obsługi klienta od kilku dni nie odbiera, właściciel nie odbiera. Brawo! Nie uprzedzacie, że zamówiony rozmiar was w ogóle nie interesuje. Kilka dni po zamówieniu i opłaceniu przysyłacie sms z pytaniem o rozmiary. Nigdzie nie ma takiej informacji przy zakupie, ani w mailach potwierdzających zamówienie, że nagle trzeba będzie wam podawać dokładne wymiary. Podajcie tabele wymiarów na stronie.

Opinie nt. sklepu torebki-skorzane.pl

Ignorancja

Zamówiłam porfel z wysyłką InPost. To był piątek. Ponieważ we wtorek w połowie dnia przesyłka w aplikacji widniała ciągle jako nie nadana, napisałam e-mail z zapytaniem, kiedy zostanie wysłana. Wieczorem odpisano mi, że niestety nie mają koloru który zamówiłam i proponują inny, który mogą wysłać na następny dzień. Ciekawe czy ktoś by się ze mną skontaktował gdyby nie mój email. Zapytam czy jest inny niż proponowany mi, odpisano mi które kolory są jeszcze dostępne. Wybrałam jeden. Mijał kolejny dzień, status w InPost dalej ten sam. Wchodzę na stronę sklepu i widzę, że kolor który wybrałam nagle również stał się niedostępny. Piszę kolejnego emaila, cisza. Dzwonię na numer telefonu podany w sklepie, nikt nie odbiera. Dzwonię drugi raz, to samo. Dzwonię na numer podany jako numer właściciela sklepu, cisza. Jest po godzinie 16.00 ale na stronie www brak jest informacji o godzinach dostępności pracowników i właściciela pod telefonem. Jest 22.30 - nic się nie zmieniło. Nie polecam. Chyba że ktoś lubi takie akcje jak z trzeciego świata…
Ta firma to żart. Nie da się z nimi skontaktować, nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile ani na messengera. Zamówiłam plecak podróżny wcześniej, żeby na spokojnie przyszedł na czas. Wygenerowali dwie etykiety, przesyłka trafiła do nadawcy, a z ich strony zero kontaktu, nawet maila nie wysłali. Po dwóch dniach w końcu udało mi się dodzwonić i obiecali, że przesyłka dojdzie na czas. Musiałam drugi raz zapłacić za plecak, a nawet nie dostałam zwrotu pieniędzy za ten pierwszy. Status mojej wysyłki dalej jest na oczekiwaniu...

Ocena jest tak niska a mogalaby być…gdyby nie naklejki

Ocena jest tak niska a mogalaby być naprawdę wysoka, bo torebka sama w sobie jest bardzo fajna ale ta wielka naklejka z kodem i ceną przyklejona w środku druga jakas plastrowa zaklejajaca metalowe części juz zupelnie nie!!! Nie można tego latwo odkleić a jak się uda to zostaje klejące miejsce, które będzie przygarniać wszystko. Wiem, ze to oszczędność ale wisząca metka na sznurku przytwierdzona do rączki torby jest standardem. Wielka szkoda.
Od 24 kwietnia status mojej przesyłki to "w trakcie przygotowywania". Ze sklepem nie można się skontaktować, żaden z telefonów nie odpowiada. Brak na stronie godzin urzędowania. Zamówienie nie wysłane a już prośba o opinię...

Szału nie ma

Jakość znacznie lepsza niż sugeruje cena, ale czas dostawy to masakra. Pół Polski w 5 dni? A przy tym maili z powiadomieniami że szok. Ale co się dziwić nie miał kto przywieść bo ciągle pisali maile.
Plecaczek bardzo ładny, taki był mi potrzebny. Niestety kolor nijak nie zgadza się z zamawianym. Zamawiałam camelowy jasny, otrzymałam brązowy ciemny. Bardzo mi przykro, ale będę zmuszona odesłać.
Obsługa, dostawa na 5+. Sama torebka 3. Zewnętrznie ładna, ale środek z plastykowym, szeleszczącym wypełnieniem. Może tej wiedzy zabrakło w opisie (np: że nie ma materiałowego wnętrza. Odesłana
Proponowana data otrzymania przesyłki jest myląca. Zamówiłam towar z myślą że otrzymam w terminie. Okazuje się że jest sprowadzany z innych magazynów. Należało napisać że będzie za 2 tygodnie.
Ciężko jest wystawić ocenę jak się nie otrzymało jeszcze zamówionego towaru. Na stronie było że dostawa na następny dzień a po tygodniu nadal brak towaru
21 kwi 2024
Uszkodzony karton, portfel jak nie z tego zestawu, wypada z opakowania W zestawie faktycznie skórzane produkty.Nie mam czasu na reklamacje.
Niestety okazało się że to Chiński produkt i dużo droższy niż na Temu. Jeśli komuś nie spieszy się z zakupem to nie warto.
Prosiłem o zmianę rozmiaru przesyłka opóźniona rozmiar nie zmieniono
Od ok 2vtyg.czekam na towar O info Uważajcie u kogo zamawiacie
22 godziny temu
Torebka krzywo uszyta, towar niepełnowartoścowy, odesłana.
Co mam ocenić jak nie otrzymałam jeszcze zamówienia?
21 kwi 2024
Niestety do dziś nie otrzymałam zamówienia...
21 kwi 2024
Otrzymałam towar niezgodny z zamówieniem
Nie otrzymałam zamówienia
Oki