booktime.pl

Opinie (58) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1292)

22 paź 2023
Podoba mi się możliwość dokonania taniego zakupu książki, której gdzie indziej nie mogłem naleźć. Również czas dostawy był dobry. Niestety nie udało mi się zalogować/stworzyć konta.

3 lut 2024
Książkę zamówiłam 2 tyg temu do dziś nie dotarła ponieważ jak się dowiedziałam po kilku dniach ma swoją premierę dopiero w przyszłym tygodniu Taka informacja powinna być zawarta w opisie produktu Podano że sprzedaż przedpremierowo Miała być na prezent niestety okazja już dawno minęła

Opinie nt. sklepu booktime.pl

3 lut 2024

Nieprawidłowe informacje

13 cze 2023
Do dzisiejszego dnia nie otrzymałam zamówionych w dniu w 2023-05-30 książek. Żeby cokolwiek się dowidzieć musiała sama wydzwaniać.. Żadnego wcześniej komunikatu